Huutista :D Huutista :D
Salalabraan! Salalabraan!
on sillä munaa on sillä munaa
onnellinen perhe onnellinen perhe
AAAAAAAAAA AAAAAAAAAA
kaloja kaloja
AAAAAAAAAAHHH AAAAAAAAAAHHH
VR Turned Me Homosexual VR Turned Me Homosexual
WROOOONG LEVER! Why do we even have that lever?! WROOOONG LEVER! Why do we even have that lever?!
Ihan juonen takia katsoin Ihan juonen takia katsoin
Kannattaa varoa Kannattaa varoa
Iloinen pylly Iloinen pylly
pelastettu'd pelastettu'd
suami suami
The Problem with Cringe Culture The Problem with Cringe Culture
raitsikat raitsikat
kiva heppu kiva heppu
Not impressed Not impressed
Karvisen faili Karvisen faili
@Jeesus @Jeesus
meow meow
miten aseet ampuvat miten aseet ampuvat
Fred eläinten ystävä :) Fred eläinten ystävä :)
yskä yskä
 343 näyttökertaa, 4 viestiä, 6.13 MB, 1 tiedosto, 17.04.2026 00:26:56
[ + 0 | ]

Talvisota

[87477] [tiedosto.mpg] [6.13 MB] []

talvisota

(24)  · 

musiikki

(243)  · 

suno

(28)  · 

tekoäly

(179)  · 

king dichard

18.04.2026 21:29:54 | 21:31:10
#749865 [+-] Piilota Suosittele

>>749546
Just siks mä laitankin näitä tänne. Moon sadisti kato nääs. Seuraavaks rupeen värkkään uskovaisten biisejä niin sekuatte täysin - MUAHAHAHAHAAAA!

Niin juu, sain eilen yöllä toimiin sen mun oman soittimen. Sitte piti muuttaa tekoälyn kans vain yhtä ainutta pientä juttua ja kaikki män vituix-mäniksi. Siinä seleves sitten seki, että Omegle vai mikä helevetin Gemini se onkaan toimii sillä tavalla, että jos keskusteluketjusta tulee pitkä niin se alkaa "unohtaa" asioita. Esimerkiks vaikka sen mitä se on sanonu vartti sitten. Unohtelee kansionimet, tiedostonimet, että ylipäätään on viestitelty jostain. Kysyin siltä kyrvältä sitten, että minkä helevetin takia sä et voi palauttaa sitä toimivaa versiota vaan jankkaat sitä yhtä ja samaa toimimatonta juttua.

Se meni ja tunnusti, että se toimii just sillä tavalla, että jos ketjusta tulee pitempi niin se arvio mitkä kohdat on tähdellisiä pitää muistissa ja mitkä on joutavaa löpinää. Fukken A! No, onneks siinä ketjussa on ne toimivat versiot niin pitää vaan ettiä ne sieltä. Chat GPT:ssä vitutti se ku ketjut meni vähän pidemmiksi niin se kieltäyty enää vastaamasta. Gemini vastaa, mutta unohtaa samaa tahtia mitä on vastannut. Ei oo näistä vielä Terminaattoreiksi, ei.

ps. Niin joo, mää vielä kaiken lisäksi tähdensin sille, että tää on nyt se toimiva versio, että pidä tää tallessa. Ei pitäny.

20.04.2026 16:34:55
#750064 [+-] Piilota Suosittele

>>749865

Vaikken nyt ihan hirveesti softakehityksestä ymmärrä, ni versiohallinta ei ois pahitteeks. On meinaa muutaman kerran käyny tuo sama vibeltäessä.

20.04.2026 23:36:20
#750211 [+-] Piilota Suosittele

>>750064
No menihän mulla opparikin vituiksi ku kerran rupesin yöllä vähän säätelemään...

Onneks kuitenki löysin sen valmiin version ja tänään ku vähän värkkäsin sitä taas lisää niin vituiks män. Onneks olin jo tajunnu ottaa toimivat filut jemmaan niin ei ollu niin tuskallista palauttaa entiselleen. Kait se github olis hyvä, mutta ei saatana siihen pitäis olla täydet tutoriaalit että tajuais siitä yhtään mittään.

[ 4 viestiä | ]