Hey sexy mama Hey sexy mama
Nykyään mielisairaudet on pop Nykyään mielisairaudet on pop
Ketä näitä ostaa? Ketä näitä ostaa?
Kill all humans Kill all humans
Covid data lähetetään valkoiseen taloon käsiteltäväksi Covid data lähetetään valkoiseen taloon käsiteltäväksi
Juuri sinä Juuri sinä
Kissa nimeltä koira Kissa nimeltä koira
Ruokakauppa musakkia Ruokakauppa musakkia
Vastarannan kiisket. Vastarannan kiisket.
se on pissaa se on pissaa
Normipäivä Normipäivä
Karavaanarin helpotuspiste Karavaanarin helpotuspiste
Tassut ilmaan :3 Tassut ilmaan :3
antifa antifa
Reissuhenkilö Reissuhenkilö
innostus innostus
tervetuloa leipomoon :3 tervetuloa leipomoon :3
periaatteen mies periaatteen mies
Eduskunnan kuuminta hottia Eduskunnan kuuminta hottia
Riffe ja kumppanit Riffe ja kumppanit
Dimash Kudaibergenov Dimash Kudaibergenov
On joo tosi vaarallinen paikka pitää ottaa lisää turvapaikanhaki On joo tosi vaarallinen paikka pitää ottaa lisää turvapaikanhaki
cuddlebuddle :3 cuddlebuddle :3
kitty :3 kitty :3
 274 näyttökertaa, 2 viestiä, 7.17 MB, 1 tiedosto, 27.02.2026 18:21:43
[ + 1 - | ]

hoodit

[86307] [75b0357a238ce093-h264-hd.mp4] [7.17 MB] [720x1280] [87.90s] [] []

neekeri

(1302)  · 

neekeröi

(14)
27.02.2026 20:01:05
#739500 [+2] Piilota Suosittele

Nyt on kyllä hyvin outo taktiikka. Okei, posse painaa henkilökunnan tiloihin joten on sanomattakin selvää että kohta tapahtuu jotain. Jos kerran tarkoituksena on hakata toi työntekijä maahan, niin silti hirvee torikokous ja mietitään kuka uskaltaa lyödä eka ? Vasta kun eka isku tulee, vasta sitten tää vaalean ruskee huppari joinaa peliin. Koko vitun yllätysmomentti pilattu, neekeröity ja loppupelissä kukaan muu ei uskalla tulla mukaan kun nää kaks flaidaa (siis kukaan hyökkääjistä, ollaan mukamas mukana mut ei tehdä mitään)

Tässä loistava esimerkki itsepuollustuksesta jonka eräs sensei lausui. "Hyökkää aina sitä vastaan, joka on uhmakkain ja väkivaltaisin". Kuten tässä nähdään, ylivoimalla ei ole mitään merkitystä jos sitä ei osata/uskalleta käyttää.

Tarkkailkaa varsinkin naamansa peittänytä kommandoa. Mitä se sai aikaan ? Ei mitään ? Kai se kuvittelee olevansa kova jätkä ja puhuu kavereille kuinka "me hakattiin se"

[ 2 viestiä | ]