Luolaston tuoreimmat mediat Luolaston tuoreimmat mediat
Uusi logo Uusi logo
Ottakaa olutta ruokajuomaksi Ottakaa olutta ruokajuomaksi
Kaksoismirri Kaksoismirri
Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut Jeesus täällä taas. Nyt ainakin olet kuullut
Kannatti uhrata metsänhengille Kannatti uhrata metsänhengille
Jotkut naiset on vaan sellasia Jotkut naiset on vaan sellasia
Kun et halua jakaa tietojasi Kun et halua jakaa tietojasi
Kevät Kevät
Kissakuvia Kissakuvia
Jeesus täällä. Oletteko kuulleet hypermuskeli-fetissistä? Jeesus täällä. Oletteko kuulleet hypermuskeli-fetissistä?
Dat ass Dat ass
Deadpool pyytää anteeksi David Beckhamilta Deadpool pyytää anteeksi David Beckhamilta
Muista imeä dil- vapettaa vastuullisesti Muista imeä dil- vapettaa vastuullisesti
Jokapuolella venäläisiä sinkkuja Jokapuolella venäläisiä sinkkuja
Pupu pöntöllä Pupu pöntöllä
Kiinnostava video Kiinnostava video
Sekosi börheydestään :3 Sekosi börheydestään :3
Vintiöt - Tervasaaren Kesäteatteri: Kauniit ja Rohkeat Vintiöt - Tervasaaren Kesäteatteri: Kauniit ja Rohkeat
Tän jätkän ennustukset on aika kohdallaan ollut tähän mennessä Tän jätkän ennustukset on aika kohdallaan ollut tähän mennessä
Instant Karma for Obnoxious Douche Instant Karma for Obnoxious Douche
Huutonetin halutuimmat Huutonetin halutuimmat
Iine koittaa näpistellä Iine koittaa näpistellä
Halpisketju Halpisketju
 249 näyttökertaa, 5 viestiä, 13.55 MB, 3 tiedostoa, 27.10.2025 17:49:23
[ + 2 - | ]

Halloween, ryöstö ja demarit

[84118] [tiedosto_1.jpg] [0.04 MB] [768x782] [] []
tiedosto_1.jpg
[84117] [tiedosto_2.mp4] [1.93 MB] [720x1280] [12.35s] [] []
[84116] [tiedosto_3.mp4] [11.58 MB] [720x1280] [116.47s] [] []

kurpitsa

(13)  · 

ryöstö

(44)  · 

sdp

(541)  · 

koira

(1177)
27.10.2025 18:41:18
#724143 [+5] Piilota Suosittele

Toi on oikeesti aika vaarallinen juttu että vasemmistosta tulee isoin puolue kun tänne virtaa tarpeeks neekereitä. Sillon suomalaisista tulee vähemmistö ja demokratian mukaisesti maahanmuuttajat päättää meidän asioista.
Vasemmistopuolueiden isokenkäiset asuu jossain torneissa jossa täys vartiointi kun sen alapuolella on täysmittaiset neekeri mellakat.
Ehkä vasemmistolaiset oppii sitten kun neekerit leikkaa niiden lapsilta päät ja raiskaa niitä henkitorveen tippurikyrvällään.
Jokuhan tuolla vasemmisto politiikalla rikastuu, se on sen bisnes ja se on saanu hölmöjä nuoria ja liberaaleja ajattelijoita puolelleen, jotka ovat niin saatanan tyhmiä että luulevat tekevänsä hyvää, vaikka tekevät päin vastoin.

27.10.2025 19:08:52
#724156 [+2] Piilota Suosittele

Nalkuttajan alku, ja oikeisto ei tule voittamaan seuraavia vaaleja. Siellä saattaa olla vasemmistolaistunut Kokoomus, mutta nyt päästetään sitten SDP tirehtööriksi 😤

27.10.2025 21:19:56
#724187 [+1] Piilota Suosittele

Me suomalaiset ollaan ihan vitun paska kansa kun ei pärjätä ilman ulkomaalaista työvoimaa. Lopetettas vaan jo tää pelleily ja vaihdettas kertaheitolla kaikki suomalaiset ulkomaalaisiin niin saadaan Suomi pelastettua. Ei me osata edes lisääntyä - kuoltais joka tapauksessa sukupuuttoon muutamassa vuosikymmenessä. Ja ulkomaalaisilla tarkoitan ei-eurooppalaistaustaisia ihmisiä koska muualla Euroopassa (ja Amerikassa jne.) on täysin sama ongelma: eurooppalaiset on paskaa väkeä.

[ 5 viestiä | ]