Hylje tyyli Hylje tyyli
Toisen palaavan pelaajan etu Toisen palaavan pelaajan etu
Pyllyn läpsyttelyä 02 Pyllyn läpsyttelyä 02
amerikkalaisissa elokuvissa pelastetaan maailma amerikkalaisissa elokuvissa pelastetaan maailma
Pimu jorailee Pimu jorailee
Olen PA --> paska kauppa Olen PA --> paska kauppa
Repon lempikolikot: Jeesusfollis Repon lempikolikot: Jeesusfollis
Vittumainen vekotin Vittumainen vekotin
prinsessa tornissa prinsessa tornissa
siitä syntyy puu kun osaa siitä syntyy puu kun osaa
kaunista kaunista
Pervo Pervo
Eikö asiakkaalla ole enää oikeutta edes valita Eikö asiakkaalla ole enää oikeutta edes valita
Kylläpä sopan keittivät... Kylläpä sopan keittivät...
Osu ja uppos... syvälle Osu ja uppos... syvälle
Nigeria ja Saksa pelasivat vastakkain. Saksa voitti. Nigeria ja Saksa pelasivat vastakkain. Saksa voitti.
älkää idiootit tukkiko tietä älkää idiootit tukkiko tietä
Kuumotus Kuumotus
kummallinen banaani :3 kummallinen banaani :3
Taksi Helsinki Taksi Helsinki
Ja paikka on teidän Ja paikka on teidän
Pötköttelypaikka Pötköttelypaikka
Kjäh röh! Kjäh röh!
Roileri jauheliha risottoa Roileri jauheliha risottoa
 344 näyttökertaa, 12 viestiä, 5.89 MB, 1 tiedosto, 18.10.2025 19:42:54
[ + 2 | ]

Street Rod


nostalgia

(24)  · 

peli

(182)  · 

autopeli

18.10.2025 19:45:09
#722479 [+-] Piilota Suosittele

Retku pelaa muuten väärin. Jos kierrokset on kovat heti kättelyssä, auto sutii ja siksi se jää taakse. Mikäli taas otti "vain" 4000 kierroksia, niin sutiminen jäi pois sekä jätin kingin heti kättelyssä taakse. Lumoava peli kyllä, tuli hakattua helvetisti pentuna

18.10.2025 20:07:18
#722488 [+-] Piilota Suosittele

>>722486
Se Street Rod 2 oli muuten hyvä, mutta kuten tossakin mainittiin oli se ajaminen aivan vittuna vaikeampaa. Toki aikuisiällä vois kokeilla uudestaan, mut saatana.. Se Mulholland reitti oli yhtä perkelettä, johon piti keskittyä kieli keskellä suuta ja sormi perseessä.

Lisäkseen siinä oli yksi osa, joka ei käyny mihinkään kiinni. Mä en nyt muista mikä vittu se oli, mutta joku viritysosa oli sellanen mikä ei käyny missään vaiheessa mihinkään asennettavaksi. Oli kai joillekkin tietyille autoille visiin, ehkä vain yhdelle kun kokeilin useampia autoja mut mihinkään se ei sopinu

18.10.2025 20:14:18
#722489 [+-] Piilota Suosittele

>>722488
Hämärä muistikuva just jostaki ihmekalikasta mikä ei saatana kelvannu ku johonki tiettyyn malliin. Eikä sitä ny tietenkään mitään muistiinpanoja kannattanu käyttää niin se oli joka kerta sitten aina samat kohellukset uudestaan ja uudestaan :D

18.10.2025 20:18:19 | 20:30:26
#722491 [+-] Piilota Suosittele

>>722489
Joo, kaikki muut osat kävi sekä parempaa mufflea oli pakoputken pöntöksi myös saatavilla. Mut sit se yks osa, mikä vittu olikaan jäi kalvaamaan mieltä. Tuolloin ei ollu nettiä josta google translatee, eikä tietämystä autoista niin jos edes sen osan nimen tietäis ni sit ehkä.

Vittu, katotaanko? :D
https://www.retrogames.cz/play_1738-DOS.php

E:
Tosta löyty car parts kohdasta tunnel ram mutta mielestäni se ei silti sopinut kun manifoldia roplasit. Tai sitten mulla oli pelistä jokin sökö versio, ettei se toiminut pelissä

18.10.2025 21:48:07
#722525 [+-] Piilota Suosittele

>>722523
Mä luin vaan sen sanomalehden, kun toi fullscreen alko vittuilee ni suljin koko paskan. Siinä tais vilahtaa kuiteski mallit mihin ne sopi, esim Chervoletit. No nyt muistini mukaan lapsuudessa, mä ostin chervon eikä se siihen sopinut. Nyt kyse on kai siitä, että onko se kaasarikone ja onko siinä interchargeri ? Muistaakseni kokeilin eri comboja, mutta en tiiä oliko mulla vääränlainen moottori ? Tai vääränlainen Chervo ?

Jos keksit miten sitä käytetään ni ota screenshotti

18.10.2025 21:58:18 | 21:59:55
#722531 [+-] Piilota Suosittele

@kessu
@frensesia

Tossa teille muuten eppinen peli
(e: ja frenneseksi ois voinut keksiä helpomman nimimerkin ettei aina tarvii ettii sua joka mediasta tarkistamaan miten sun nimes kirjotettiin <.<)

[ 12 viestiä | ]