Internet alkoi alusta Internet alkoi alusta
lol lol
tal rasha tal rasha
Britti fasisti Sir Oswald Mosley oli erittäin hieno mies myös Britti fasisti Sir Oswald Mosley oli erittäin hieno mies myös
Ykkösaamu 2020.03.14 - Asko Järvinen ja Heikki Pel Ykkösaamu 2020.03.14 - Asko Järvinen ja Heikki Pel
Kristityt ovat jumalan valittua kansaa. Ei juutalaiset Kristityt ovat jumalan valittua kansaa. Ei juutalaiset
Beseech - Gimme Gimme Gimme (ABBA cover) Beseech - Gimme Gimme Gimme (ABBA cover)
resrviläis liitto resrviläis liitto
Brain learned Brain learned
Hitler asetti ensimmäisenä eläin- ja luonnononsuojelulakeja Hitler asetti ensimmäisenä eläin- ja luonnononsuojelulakeja
Valot päällä Valot päällä
Kanaämpäri ja vegaani Kanaämpäri ja vegaani
John Holmes John Holmes
Uusi Italia Yhdysvaltoihin jos emme tee mitään! Uusi Italia Yhdysvaltoihin jos emme tee mitään!
maito loppu maito loppu
turreja turreja
Kattokaa ny miten Saksa on kasvanu sadassa vuodessa Kattokaa ny miten Saksa on kasvanu sadassa vuodessa
vitun korona vitun korona
Parempi ihminen.. Parempi ihminen..
floppy disc floppy disc
jäkikasvu jäkikasvu
Ihana nainen Ihana nainen
Kirby-peli Kirby-peli
mitäs tässä kerrotaan? mitäs tässä kerrotaan?
 567 näyttökertaa, 2 viestiä, 2.46 MB, 1 tiedosto, 14.04.2025 16:43:52
[ + 8 | ]
👑 Plussatuin 14.04.2025.

kokki muistelee

[80141] [721aed645c42bad8.mp4] [2.46 MB] [576x578] [52.83s] [] []

tarina

(48)  · 

mies

(563)  · 

hieno

(16)
14.04.2025 22:26:19
#692402 [+-] Piilota Suosittele

>>692349
Hahhah 😂 toi ei tosiaan toimi. Toissailtana ja sitä ennen tein spagettia ja pieniä nakinsiivuja. En tiedä, elimistö vaan huusi rasvaista spagettia ja nakkeja siinä.

Murskasin ensin käsin pieniksi, sitten vielä kattilassa murskaten ja välillä maistaen ovatko valmiita (kesti ihan saatanan kauan (15min)). Sitten sihdin läpi ja suolaten, EI SIIHEN VETEEN, SE EI SUOLAANNU! Tämän jälkeen 250g Popsi Iso-Viitonen niin pieniksi viipaleiksi kuin pystyy, 50-100g nokare voita pannulle ja siihen nakit sekä nyt raketti-spagettiksi tehty spagetti ja kunnolla paistaen että sekä nakkisiivut max 4mm pitkät että spagetti itse saa vähän grillausta.

Mahtava elämys vaikka ensimmäisellä kerralla unohdin suolan 😋

En ole syönyt spagettia ehkä 25-vuoteen ihan noin.

[ 2 viestiä | ]