Secret Touch of the Elk Boss Secret Touch of the Elk Boss
Paras gmod video ikinä Paras gmod video ikinä
Ribales Ribales
iPhone myynnissä iPhone myynnissä
Vinyyliputki musiikkia Vinyyliputki musiikkia
Ei hatuta yhtään tasapainoisesti köllötellessä Ei hatuta yhtään tasapainoisesti köllötellessä
Slap Bet Slap Bet
haha haha
hunaja loppu metsästä hunaja loppu metsästä
Huutiainen :D Huutiainen :D
Trump ja toimittajat Trump ja toimittajat
Jos poliisi ei voi pysäyttää sinua, Sinun täytyy olla pölyssä Jos poliisi ei voi pysäyttää sinua, Sinun täytyy olla pölyssä
Aku löytää taikasienet Aku löytää taikasienet
Tän takia outiet on kivoja. Tän takia outiet on kivoja.
Vaara vaanii Vaara vaanii
Automaatioteknikon sunnuntaihuvit Automaatioteknikon sunnuntaihuvit
Ballmaster Ballmaster
Metsänpeikko Metsänpeikko
Tuoksukynttilä Tuoksukynttilä
trump kävi britanniassa trump kävi britanniassa
Ei jaksa keksiä otsikoita 78 Ei jaksa keksiä otsikoita 78
paholaispillutaikuus paholaispillutaikuus
Herkkusaatana Herkkusaatana
S-P-A-C-E S-P-A-C-E
 347 näyttökertaa, 7 viestiä, 0.33 MB, 2 tiedostoa, 04.04.2025 00:33:40
[ + 0 | ]

Helena koivu ja vihreät nuoret

[79906] [tiedosto_1.jpg] [0.29 MB] [1122x2048] [] []
tiedosto_1.jpg
[79905] [tiedosto_2.jpg] [0.04 MB] [552x765] [] []
tiedosto_2.jpg

helena koivu

 · 

psykoosi

(64)  · 

vihreät

(346)
04.04.2025 01:37:20
#690686 [+3] Piilota Suosittele

>>690685
Se ois valmista kautaa virhenuoriin, mutta on jo yli-ikänen. Joutunee liittyyn ihan vaan "aikuisten" sakkiin vaikka ykskään vihreä ei oo vielä tähän päivään mennessä kasvanut aikuiseksi. Korkeintaan isoksi.

04.04.2025 02:53:25
#690693 [+3] Piilota Suosittele

Päästettäisiinköhän Helena ampumakursseille johonkin gun-clubiin ja saisi lopulta oman aseen kotiinsa. Aivan järkyttävän katkera nainen. Miljoonat eivät riittäneet.

04.04.2025 04:46:13
#690696 [+2] Piilota Suosittele

>>690693
Eikö se saanu muutaman miljoonan "korvauksena" erosta ja ehti tuhlata ne muutamassa viikossa? Vissiin tuo skitso haluaa uudeks Tukiaiseksi Tukiaisen paikalle. Ois vaan pitäny turpansa kiinni ja ottanu rahat vastaan, mutta kun ei niin ei. Nyt sitten vainoaa ex-ukkoaan ja sen uutta vaimoa minkä ehtii. Tolla ei oo etes pientä varoituslippua päänsä päällä vaan vetää tuulimyllynä kiihtyvällä tahdilla. En yhtään epäilis vaikka olis jo alkanu demariksi.

Ja näin ohimennen sisäpiiritietona niin täällä kylillä oli aikonaan kolme demariakkaa joista nyt nimiä mainittematta, yks oli Tytti Tuppurainen joilla kaikilla oli ero päällä tai just eronneet. Ne keksi sitten ruveta koplaamaan hommia niin, että saavat ex-äijänsä mahdollisimman paskaan jamaan. Mm. Tuppurainen (oma kansa ensin on vaarallinen ajatus) rupes vierottaan pariskunnan yhteisiä lapsia isästään. Aina ku skidit ois pitäny päästää faijan luokse niin kas vitun kummaa niin aina oli joku "este" että ei ehtiny tuomaan niitä. Eikä tartte mun sanaa uskoo, googlaa " tuppurainen lasten vieraannuttaminen " niin löytyy juttua.

En oo kehannu linkittää sen juttuja paikallisiin ryhmiin ku ne kuitenkin jo tietää vaikka tarinoiden kertojina onkin epämääräisiä sivuja. Mutta, I fukken swears, ne on totta.

[ 7 viestiä | ]