Tuossa oikein yritetään saada mahollisimman montaa eri bakteerikantaa tuohon paskaan ? Ainakin 10 eri ihmistä käy heittelemässä random paskaan tuonne. Koko sonnan kruunaa puutikkaat ja sankari varpasillaan kauhoo paskasilla sinkkiämpäreillä tuota soosia kyytiin, jotka pitää vartavasten käyttää maassa, että saadaan vähä makua siitäkin.
En minäkään nyt ihan laboratorio oloissa sapuskaa itselle tee, mutta jotain vitun rajaa tuohon...
>>689582 Eräs tuttu erehtyi jostakin katukiskasta iltasella ostamaan jonkun vartaan. Seuraavana aamuna alkoi myllerrys, joka paheni lääkityksestä huolimatta. Loppuviikosta oli paikallisessa lääkärissä teholla ja niin paha tulehdus päällä, että hengenlähtö oli todella lähellä. Intiaan jäi useampi metri ohutsuolta ja usko sen maan tulevaisuuteen.
Muistikohan ne ottaa sen yhen pajeetin pois ennen ku vetivät sen pressun koko keitoksen päälle? Tai no, onpahan vähän enemmän sattumia sitten murkinassa.
[
7 viestiä
|
]
⭰
Tuli Pikku-Allaneita
Editoi kännykällä
Pakaste spydäri ja kebab
Bravuuri
Näin saat hernekeiton säilymään
Jahas, mitä meillä tänään on?
Torttubotskei
Ruoka-automaatti katukoirille
Nälkäinen koira
Räjähti
vauhdilla ruokaa tänne äkkiä :3
Pita vöner
Näläkäsiä katteja
Uutuustuote
No joo, Long Chili Cheese
Pajeettilan ilmavoimat
Juuh elikkäs
Ammattimies
Tämmönen päivä
Tilasi ruokaa
Kurnau
Lohta, sitruunakermaa, grillivihanneksia ja sipulia.
Lisääki sai ottaa...
Kun et ole 2 vuorokautee pystyny syömää ja iskee mässyt