>>688495 Ei enää kukaan, mutta mun aikana hommat toimi johonki 7-8. luokalle asti, 2000-luvun alussa nää vassarit sai unelmansa läpi presidentin siunauksella ku saza-azvo 😖 Nyt se on peruuttamatonta.
>>688526 Pakittaminen onnistuujos siihen vaan on tahtoa. Valitettavasti ne jotka hyötyy tämmösestä anarkiasta pitää kynsin ja hampain kiinni omasta linjastaan vaikka niitä joukkoraiskattais keskellä katua. Sitte ku vähäjärkisimmätki äänestäjät saadaan tajuun mikä on meno niin ruottissakin alkaa hommot paranemaan, mutta se vie varmaan 10 vuotta ainakin. Ku tarpeeks monen kyläfyhrerin sukulaisia tai omaa persettä raiskataan niin jossakin välissä ne rupee miettiin, että mikä tässä meidän ituhippipaskaaatteessa vois olla vialla.
>>688539 Ruotsissa taitaa olla parikin tapausta, missä joku oikein maahanmuutto myönteinen kommuuni oikein yritti taivutella, ettei heidän raiskattu jäsen tekisi rikosilmoitusta tästä. Ovat perkeleet viellä olleet vihaisia siitä, kun nämä on tuotu julki, miten nämä aiheuttavat ikävää kitkaa suhtautumisessa maahanmuuttoon.
Eli kyllä nuo ovat valmiita uhraamaan parikin omaa, että voidaan pitää viesti samana.
>>688644 Yks tapaus ruottissa elämäntapadenialistin kohalla oli ku se akka oli junassa ja neljä neekeriä raiskas sen siellä matkustajien kopissa. Konnari sattu paikalle ja tietenki soitti poliisin seuraavalle asemalle. Achmed, Bismillah, Mullah ja Allah sitte oli paska jäykkänä, että nyt joudutaan linnaan niin se joukkoraiskattu ruottalainen ituhippiämmä sano, että ei se nosta syytteitä koska "niillä vaan on ikävä kotimaata ja äitiään". Ei vittu ei saatana.
Tälläsessa tapauksessa syyttäjä voi nostaa syytteen vaikkei asianosainen niin tahdokkaan.
Mut tuohon koulukäytöksen, niin isommat rangaistukset vanhemmille. Lompakon kautta oppii neki. Jos ei muuta niin erotus koulusta ja vanhempien vastuulla hoitaa opetus. Yhteiskunta on jo yhden paikan tarjonnu.
Voi mutta parempi tehdä niin ettei tuu mieleen juoruta. Samoin voi vanhemmille kertoa et tulee kylään jos ei ala kiinnostamaan. Sinäkään et niin nätti ole et kävis väärinkäsitys vierailun luonteesta.
[
10 viestiä
|
]
⭰
ulinem
Kjäh kjäh 😁
ruokailemassa
Vasemmiston jäsen..
Yhteistyökykyinen vassari...
Nykykoulu ja vassarit raiskaa ovikelloja
Panomies
Koulu väsy
Mitä liberaalit haluavat
Sami on piilohomo?
Käykää koulua junnut!
humanistit
Vasemmisto
Kissa ja Purra helevettiin siitä!
Olet rasisti jos äänestät persuja
elämän kullu
Vasemmiston talousosaaminen.
Aamulla persuilua, illalla kovaa johtamista.
Jonnet ei tiiä mistään mitään
Loiskulttuurin tuhoutuminen lähellä
Paavo Suuren voimajalka
globalismi vie elin voimasi, ja sen huomaa kasvoista
Hiilidioksidin määrä on laskussa - alakoulun oppikirjoissa