kiitos nam kiitos nam
Pasi vs yksityistien omistaja Pasi vs yksityistien omistaja
wowi ukko wowi ukko
A Funeral For The Masses A Funeral For The Masses
Kuinka ihmisiä kusetetaan Kuinka ihmisiä kusetetaan
tissit tissit
JH-a mietteitä JH-a mietteitä
Lada kestää Lada kestää
Läskeilyä Läskeilyä
Cyberpunk Luolasto - Evilin back up Cyberpunk Luolasto - Evilin back up
Finni Finni
boobs boobs
Kivat sulle ryssä Kivat sulle ryssä
Muistakaa nyt ne saatanan heijastimet liikenteessä Muistakaa nyt ne saatanan heijastimet liikenteessä
Muutama webm 47 Muutama webm 47
Tip top Tip top
turria turria
Huutista Huutista
Maski Maski
tissien leipomista tissien leipomista
fbi fbi
Urarv - Red Circle Urarv - Red Circle
The Fast Show - Macho Fantastico The Fast Show - Macho Fantastico
Kahvia Kahvia
 575 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.44 MB, 1 tiedosto, 20.03.2025 10:38:03
[ + 3 | ]

Kaupassa

[79338] [aXPVbwP_460sv.mp4] [0.44 MB] [460x506] [11.23s] [] []

nainen

(2171)

kakka

(113)

kassa

(25)
22.03.2025 04:50:41
#688009 [+-] Piilota Suosittele

>>687673
>>687741

Ali-ihmisillä on tapana paskantaa ihan missä tahansa.

Tossa viikko tai pari sitten joutu lentokone kääntyyn Grönlannin yllä takas jenkkeihin ku 8/12 vessaa oli tukossa. Vähemmän yllättäen kone oli menossa Intiaan. Ku ne tsekkas, että miten vitussa tää on etes mahollista että niin monta vessaa menee lentokoneessa tukkoon niin selitys oli vähemmän yllättäen intialaisissa. Ne oli yrittäneet huuhtoa LENTOKONEEN VESSASTA alas kaikkea mahdollista vaatteista ostoksiin joita ei halunneet viedä kotiin.

Normaaleille semmonen ei tulis mieleenkään, mutta täytyy ottaa huomioon intialaisten elämäntapa jossa ne palvoo vessoja jumalina ja sitä rataa. Siinä on miljardikansa jolle on täysin käsittämätön asia, että vessanpytyt ei oo mustia aukkoja jonne voi heittää kaiken mahdollisen paitsi paskan. Paskahan pitää jättää sinne missä hätä tulee. Ei saatanan saatana.



https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011090540.html

https://www.bbc.com/news/world-asia-india-27775327

Tossa intialainen vinkuneekeri selittää, että siellä on tyyliin 25 000 tyyppiä ja nelijä vessaa. Kellään ei sitten oo käyny mielessä, että voitas ite rakentaa niitä lisää. Ei jeesus saatana.

[ 3 viestiä | ]