Liian isot bikinit Liian isot bikinit
ammu ammu
Blake Lively Blake Lively
Treenit Treenit
ave maria ave maria
Baari-illan temppuja Baari-illan temppuja
Hyvän pojan derppaus Hyvän pojan derppaus
Vaikuttunut Vaikuttunut
Skeletorin kosminen vitutus Skeletorin kosminen vitutus
hydraulic press vs hydraulic pre hydraulic press vs hydraulic pre
Weegee Weegee
haha, homot haha, homot
Tukaton Hynynen Tukaton Hynynen
Tulevaisuus on jo täällä Tulevaisuus on jo täällä
hlup yngh! hlup yngh!
Shwing! Shwing!
:3 :3
Blackadder Blackadder
Jäätävä äijä heinäsuovassa Jäätävä äijä heinäsuovassa
Sähinäkoppi >:3 Sähinäkoppi >:3
Warface Warface
Ei vituta Ei vituta
Kun LiS huuma oli katoamassa Kun LiS huuma oli katoamassa
Joutsenlaulu Joutsenlaulu
 431 näyttökertaa, 3 viestiä, 0.44 MB, 1 tiedosto, 20.03.2025 10:38:03
[ + 3 | ]

Kaupassa

[79338] [aXPVbwP_460sv.mp4] [0.44 MB] [460x506] [11.23s] [] []

nainen

(1891)

kakka

(108)

kassa

(24)
22.03.2025 04:50:41
#688009 [+-] Piilota Suosittele

>>687673
>>687741

Ali-ihmisillä on tapana paskantaa ihan missä tahansa.

Tossa viikko tai pari sitten joutu lentokone kääntyyn Grönlannin yllä takas jenkkeihin ku 8/12 vessaa oli tukossa. Vähemmän yllättäen kone oli menossa Intiaan. Ku ne tsekkas, että miten vitussa tää on etes mahollista että niin monta vessaa menee lentokoneessa tukkoon niin selitys oli vähemmän yllättäen intialaisissa. Ne oli yrittäneet huuhtoa LENTOKONEEN VESSASTA alas kaikkea mahdollista vaatteista ostoksiin joita ei halunneet viedä kotiin.

Normaaleille semmonen ei tulis mieleenkään, mutta täytyy ottaa huomioon intialaisten elämäntapa jossa ne palvoo vessoja jumalina ja sitä rataa. Siinä on miljardikansa jolle on täysin käsittämätön asia, että vessanpytyt ei oo mustia aukkoja jonne voi heittää kaiken mahdollisen paitsi paskan. Paskahan pitää jättää sinne missä hätä tulee. Ei saatanan saatana.



https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011090540.html

https://www.bbc.com/news/world-asia-india-27775327

Tossa intialainen vinkuneekeri selittää, että siellä on tyyliin 25 000 tyyppiä ja nelijä vessaa. Kellään ei sitten oo käyny mielessä, että voitas ite rakentaa niitä lisää. Ei jeesus saatana.

[ 3 viestiä | ]