kys kys
HUUDISDA HUUDISDA
Peli alkaa Peli alkaa
Kuvaotokset #6 Kuvaotokset #6
kirveelle töitä kirveelle töitä
Jesus Truthsayer Jesus Truthsayer
"CHRISTMAS IS HERE!" (bad lip reading) "CHRISTMAS IS HERE!" (bad lip reading)
tissi :3 tissi :3
Mieleni tekee burgeria Mieleni tekee burgeria
STAR UGANDAN STAR UGANDAN
Kehote Kehote
Vitun naapurit Vitun naapurit
Piristä kamuasi Piristä kamuasi
The gods are willing The gods are willing
liian suuri bobo liian suuri bobo
Trump tweettivaltaistuimellaan Trump tweettivaltaistuimellaan
täh täh
Papan pako epäonnistui ;_; Papan pako epäonnistui ;_;
Punapää nurtsilla Punapää nurtsilla
Ei poikkeuksia, ei tänään eikä huomenna Ei poikkeuksia, ei tänään eikä huomenna
jaahas jaahas jaahas jaahas
cum girl cum girl
Pamela Anderson Pamela Anderson
herran siunausta herran siunausta
 372 näyttökertaa, 14 viestiä, 9.88 MB, 1 tiedosto, 13.02.2025 03:34:54
[ + 1 - | ]

Naisasialiitto Unioni esittää parastaan

[77960] [tiedosto.mp4] [9.88 MB] [720x1280] [86.56s] [] []

vittu

(89)  · 

feminismi

(70)  · 

naisasialiitto

 · 

kiroilu

(8)
13.02.2025 05:21:35 | 05:23:24
#680127 [+-] Piilota Suosittele

>>680113
Nää on just näitä joita mää ainakin kaipaisin yhä enemmän vaan politiikkaan. Alkais hommat hoituun ja asiat rullaamaan ku jokainen vastaus kaikkeen olis miesviha ja kiroilu. Tiedä vaikka innostuisivat vähän heittelemään eduskunnassa tavaroitakin siinä joutessaan aina ku menkat tai yleinen vitutus iskee päälle.

13.02.2025 16:40:13
#680199 [+-] Piilota Suosittele

on kyllä varma että tonnäköisiä femakoita en kähmi :D eikai tähän voi muuta sanoa; kuin tuo joukon suurin "että vituttaa tämä taantumuksen aika" tässä videossa se oli konkreettisimmillaan :)

13.02.2025 17:25:36
#680207 [+4] Piilota Suosittele

Mikä voimaantumisjuttu tää nyt on, kyllä pistää vituttaan tälläset Xavierit ja ämmät joilla ei ole kaulaa, ja jotka laittaa kaiken miesten syyksi. Kyllä miehille vittuillaan ja niitä ihan fyysisesti piestään aivan valtavan paljon enemmän kuin naisia, jopa naisten puolelta kuten tässä videossa.

Onneksi isot jätit kasvattavat nyt oikeaa tasa-arvoa, se ei ole vielä rantautunut Suomeen, mutta aika nopeasti ne tavat USA:sta tänne aina nousevat.

Ja hyvä niin, Sucker Berg puhuu jopa positiivisesti maskuliinisuudesta, unohtamatta tervettä feminiinisyyttä joka tässä videossa ei ole tervettä.
Mark Zuckerberg haluaa yrityksiin lisää ”maskuliinista energiaa”

https://yle.fi/a/74-20139711

14.02.2025 16:18:21
#680423 [+-] Piilota Suosittele

>>680341
Toi on joku gayhub missä miehet tasa-arvoisesti paneskelee toisiaan perseeseen, huom. ei ykköseen, naisia ei kerhoon sallita, vain kaulapartajuoppoja, homoja ja nistejä jotka ei saa pillua.. mistä voin liittyä?

[ 14 viestiä | ]