Leppoisaa :3 Leppoisaa :3
ja vika sankari ja vika sankari
Paint-kalenteri luukku 17 Paint-kalenteri luukku 17
Heikki Kinnunen - Pylypyllyllyy Heikki Kinnunen - Pylypyllyllyy
Sarjakuva Sarjakuva
Sisään vaan Sisään vaan
Hehe Hehe
vedessä on kivaa :3 vedessä on kivaa :3
Niin kaunis on tuo nainen Niin kaunis on tuo nainen
Paatero Paatero
"Soon." >:3 "Soon." >:3
Rehuhousu: Kuva - Alexi Romano @alexiroseproductions Rehuhousu: Kuva - Alexi Romano @alexiroseproductions
salkkarit kissatappelu salkkarit kissatappelu
Sartarin tuli (Jumalkuningas, 1/4) Sartarin tuli (Jumalkuningas, 1/4)
Hyvää itsenäisyys päivää Hyvää itsenäisyys päivää
Äijä Äijä
Paint-Joulukalenteri 2019 luukku 7 Paint-Joulukalenteri 2019 luukku 7
Viimeisin löyty eli idam merkkinen lukko. Luultavasti harvinaine Viimeisin löyty eli idam merkkinen lukko. Luultavasti harvinaine
Börh throne :3 Börh throne :3
ylläri pylläri ylläri pylläri
joulun odotusta joulun odotusta
Tää kuva kertoo maahammuutosta Tää kuva kertoo maahammuutosta
Iskemässä valaita Iskemässä valaita
around the world around the world
 436 näyttökertaa, 7 viestiä, 15.8 MB, 1 tiedosto, 12.02.2025 23:05:19
[ + 3 | ]

snibeti snab vaan

[77953] [0.gif] [15.8 MB] [640x1136] [] []
0.gif

sammakko

(98)  · 

taskurapu

 · 

gif

(485)
13.02.2025 03:56:58 | 03:59:07
#680119 [+-] Piilota Suosittele

Mikä lie myrkkysammakko tuoki perkele on, mutta saipahan elämänsä opetuksen. Jättiläismäinen afrikkalainen härkäsammakko ei ois ollu tommosesta moksiskaan. Ne perkeleet syö kaiken mikä vaan eteen tulee. Jopa ihimisen. ... tai ainakin yrittävät.

14.02.2025 02:48:49
#680344 [+1] Piilota Suosittele

>>680318
Eiköhän se oo hapsuttimen kohalla se odotusarvo, että joku elukka sen kaluun käy kuitenkin kiinni. Juontaa juurensa varmaan siitä, että ku se kaataa kaikki Suomen liito-oravien mettät just sen takia litsit auki. Mutta ku ei saa rakkautta oravilta niin se joutuu ny harkitteen sitten seuraavaksi soitten kuivaamista, että sakut pomppaa sen lerssiin ja karmeen kokosiin palleihin kiinni, puree ja imee niitä niin kauan, että hapsin omat nuijapäät leviää sitten sinne suonsilmäkkeeseen kasvamaan uusiksi seksileluiksi. Ja itse asiassa tämä on totta, sillä näin on ennustuksessa kerrottu.

[ 7 viestiä | ]