Vituttaa nää ketkä lähtee siitä oletusarvosta että heitä syrjitään ja siksi pitää olla etuoikeutettu, no se voi pitää paikkaansa koska se on itse ansaittu. Eiks tääkin musta tonnikeiju yrittäny jotain false flag -juttua?
>>678839 Ja Suomen suvakkimulta on siihen enemmän kuin otollista, vaikka onneksi olemme alkaneet heräämään vaikka vain vähän, mutta isot edellä tässä DEI-hommassakin. Ja Trump, vaikka on lähes kaikesta kuutamolla, ymmärtää, ettei kansa halua homoja ja transuja joka paikkaan kuten he itse kuvittelevat, ja jos eivät pääse, SYRJINTÄÄ!!
Myös pakolaiset vaikka jenkeissä eri asia, ne asiat voidaan heijastaa tänne paljon pahempina kun ne ovat olleet "vasta" 20 vuotta todellinen riesa.
[
6 viestiä
|
]
⭰
Tytti ❤️
Suomi nousuun
Jamal päätti koittaa töitä
demari
antivirus
Convoy totuus
Vitsi :D
Ihanat naiset
Hallitus apu
onko nälkä
Videoita
Ei pysy housuis
💩
sshheeet
Vittu ku yrittää pelata dark souls mut läski sisko haluu nussii.