Nokia Nokia
ai filmaatko tätä? :3 ai filmaatko tätä? :3
Voi tätä ilon päivää! Voi tätä ilon päivää!
Pieni aine Pieni aine
Rainerit Rainerit
vihreän huoneen kaasut vihreän huoneen kaasut
Metrokissan arvoitus Metrokissan arvoitus
Sika hyppää komeasti Sika hyppää komeasti
Hybby :3 Hybby :3
jeccuilija :3 jeccuilija :3
Puutarhan hoitoa Puutarhan hoitoa
Kissakuvia ja -gif Kissakuvia ja -gif
Hey Ma Hey Ma
The Final Countdown (Metal Cover) The Final Countdown (Metal Cover)
Korvavaikkua Korvavaikkua
Hyvä ohjelma :) Hyvä ohjelma :)
Maapallo hyökkää Maapallo hyökkää
Nyymien mielipiteitä luolastosta Nyymien mielipiteitä luolastosta
Kukkaset Kukkaset
Viskiä Viskiä
Venäläinen puutalo Venäläinen puutalo
Nettaillaan Nettaillaan
Nauttii Nauttii
Nyt on tämäkin sitten nähty Nyt on tämäkin sitten nähty
 309 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.91 MB, 1 tiedosto, 29.01.2025 22:19:14
[ + 1 | ]

Soy is not feminizing 💅🏼

[77552] [tiedosto.mp4] [2.91 MB] [720x1280] [24.43s] [] []

29.01.2025 23:53:06
#677208 [+1] Piilota Suosittele

>>677182
Soijan syönti muutenkin aiheuttaa mielenterveysongelmia. Kato vaikka mitä japsit tuuskaa. Toisekseen soijaproteiinit vaikuttaa miesten kehoissa kuin estrogeeni. Kun kattoo näitä kotimaisiakin soijapoikia niin yhteys on päivänselvä.

30.01.2025 00:02:55
#677210 [+-] Piilota Suosittele

>>677208
Se ei ole seuraus vaan syy. Ostin loppuvuodesta soijaproteiinia maksan takia, mutta en osta enää. En jaksa joka toinen vitun tunti juoda litraa vettä jonka se vaatii, Whey menee puoleen desiin.

30.01.2025 01:44:28 | 01:46:59
#677239 [+-] Piilota Suosittele

>>677210
Jonku pittäis värkätä tekoälyllä tehty kuva tuommosesta kulahtaneesta metsurista joka syö pellejauhoja sen sijaan, että vetelis lihaa. Raakaa lihaa! Ja tykkää roikkua itsekin, pää alaspäin, koska on saaaaaaaaaatanan palvoja. Murrr. Joka osaa myös murista.

31.01.2025 10:38:54
#677529 [+-] Piilota Suosittele

>>677282
Kuka on Paul?

Digimummon mutsi ennen leikkausta.

>>677239
tuommosesta kulahtaneesta metsurista joka syö pellejauhoja

Ymmärrätkö että lihasmassan kasvattamiseen tarvitaan järkyttävä määrä proteiinia lihan muodossa, no mulla joka kerta takaisinkasvattamiseen, mutta syö nyt saatana kilo lihaa joka päivä. Mun pitää pakottaa itseni syömään että saan edes 2000 kCal täyteen, ja siihen kuuluu hiilarit, mutta yleisesti kokonainen broileri ja vähän päälle päivässä.

Silloin kun juon, tämä helpottuu vähän koska sieltä saa yleensä ylimääräset tyhjät kalorit joilla ei tee mitään jo 24 annoksesta, mutta sekin laihduttaa jos treenaan.

Ainii Paul esitti sitä transseksuaalimummoa kans.

31.01.2025 21:44:45 | 21:46:48
#677610 [+-] Piilota Suosittele

>>677282
Hapsi on oikeassa. Mulla oli vähän ongelmia sukututkimuksen kans ku yhtäkkiä isä olikin mutsi papereissa. Ku rupesin kelaamaan kirkon kirjoja niin seleves, että oon äitini (eli isäni) serkun tädin lapsen lapsi. Ei mulla riitä kapasiteetti pyöritteleen nuita kuvioita.

>>677529
Tottakai mä tiedän. Oon kattellu ihaillen isojen nekrujen kehonrakennusfilmejä netistä. Yksi jääkaappipakastimen kokonen yönmusta köntti veti tyyliin kaks kiloa kanaa päivässä ja söi kolmen tunnin välein. Ku katto sitä sen "välipalaa" minkä se valmisti treenien väliin niin sillä ois selvinny vaikka kolmekin ihimistä koko päivän.

Kyllä mää melekeen suosittelisin sullekki sitä kanapainotteista ruokavaliota ku haluat massaa. Se on kuitenki vähärasvaista. Toki hyviäkin rasvoja tarvitaan, ja ne muuten itte asiassa sulattaa kehon läskivarantoja, niin nakkaa ostoslistalle myös lohta ja/tai muita rasvasia kaloja. Vihanneksistahan nää saatki sitte pitkiä hiilareita niin jaksat tuhota Maan yhteisiä keuhkoja (senkin vandaali) ja treenin alla sitten niitä lyhyitä, että saat virtaa äkkilähtöön salilla. Bissessähän on perkeleesti lyhyitä hiilareita, mutta ei ehkä kannata ennen treeniä vetästä sikspäkkiä, mutta jokainen tietenki tyylillään.

Toki jos oikeen rupiat riehakkaaksi niin talavisin nuku ulukona niin kehos alkaa muuttaa valkosta rasvaa ruskeaksi joka puolestaan on suoranaista tehoainetta keholle. Pitää lämpimänä ja laihtuminen on taattua. Homma hoksattiin muistaakseni sillä ku ruvettiin tutkimaan veneen alla nukkuvia pultsareita. Niillä oli ruskeeta rasvaa paljon enemmän ku asunnoissa asuvilla.

[ 7 viestiä | ]