The Best Way To Play Dark Souls III The Best Way To Play Dark Souls III
Lapset leikkii oppositiota Lapset leikkii oppositiota
Varg-setÀ tietÀÀ Varg-setÀ tietÀÀ
SillÀ lailla SillÀ lailla
Suzuki Suzuki
Kuumotus Kuumotus
Windows 98 Windows 98
VaalivÀittelyt VaalivÀittelyt
Montaako olet pelannut? Montaako olet pelannut?
Edustusbörh lepÀilemÀssÀ :3 Edustusbörh lepÀilemÀssÀ :3
he jakautuivat :3 he jakautuivat :3
Intersektionaalisen feminismin kommunistinen kansantasavalta Intersektionaalisen feminismin kommunistinen kansantasavalta
MitÀs hajoittaisi ensin? >:3 MitÀs hajoittaisi ensin? >:3
Patrick Stewart on meeting Sting on Dune Patrick Stewart on meeting Sting on Dune
muumin naulat muumin naulat
Greta taas taas Greta taas taas
Voittamisen luonteesta 101 Voittamisen luonteesta 101
Hieman erilainen TerÀsmies Hieman erilainen TerÀsmies
Byll Byll
Huskya pussaillaan Huskya pussaillaan
chaplin chaplin
Clown of your dreams Clown of your dreams
Keskiyön aurinko Keskiyön aurinko
Nacho pelti Nacho pelti
â­°
 243 nĂ€yttökertaa, 7 viestiĂ€, 2.91 MB, 1 tiedosto, 29.01.2025 22:19:14
[ + 1 | ]
⇄

Soy is not feminizing đŸ’…đŸŒ

[77552] [tiedosto.mp4] [2.91 MB] [720x1280] [24.43s] [] []

29.01.2025 23:53:06
#677208 [+1] Piilota Suosittele

>>677182
Soijan syönti muutenkin aiheuttaa mielenterveysongelmia. Kato vaikka mitÀ japsit tuuskaa. Toisekseen soijaproteiinit vaikuttaa miesten kehoissa kuin estrogeeni. Kun kattoo nÀitÀ kotimaisiakin soijapoikia niin yhteys on pÀivÀnselvÀ.

30.01.2025 00:02:55
#677210 [+-] Piilota Suosittele

>>677208
Se ei ole seuraus vaan syy. Ostin loppuvuodesta soijaproteiinia maksan takia, mutta en osta enÀÀ. En jaksa joka toinen vitun tunti juoda litraa vettÀ jonka se vaatii, Whey menee puoleen desiin.

30.01.2025 01:44:28 | 01:46:59
#677239 [+-] Piilota Suosittele

>>677210
Jonku pittÀis vÀrkÀtÀ tekoÀlyllÀ tehty kuva tuommosesta kulahtaneesta metsurista joka syö pellejauhoja sen sijaan, ettÀ vetelis lihaa. Raakaa lihaa! Ja tykkÀÀ roikkua itsekin, pÀÀ alaspÀin, koska on saaaaaaaaaatanan palvoja. Murrr. Joka osaa myös murista.

31.01.2025 10:38:54
#677529 [+-] Piilota Suosittele

>>677282
Kuka on Paul?

Digimummon mutsi ennen leikkausta.

>>677239
tuommosesta kulahtaneesta metsurista joka syö pellejauhoja

YmmÀrrÀtkö ettÀ lihasmassan kasvattamiseen tarvitaan jÀrkyttÀvÀ mÀÀrÀ proteiinia lihan muodossa, no mulla joka kerta takaisinkasvattamiseen, mutta syö nyt saatana kilo lihaa joka pÀivÀ. Mun pitÀÀ pakottaa itseni syömÀÀn ettÀ saan edes 2000 kCal tÀyteen, ja siihen kuuluu hiilarit, mutta yleisesti kokonainen broileri ja vÀhÀn pÀÀlle pÀivÀssÀ.

Silloin kun juon, tÀmÀ helpottuu vÀhÀn koska sieltÀ saa yleensÀ ylimÀÀrÀset tyhjÀt kalorit joilla ei tee mitÀÀn jo 24 annoksesta, mutta sekin laihduttaa jos treenaan.

Ainii Paul esitti sitÀ transseksuaalimummoa kans.

31.01.2025 21:44:45 | 21:46:48
#677610 [+-] Piilota Suosittele

>>677282
Hapsi on oikeassa. Mulla oli vÀhÀn ongelmia sukututkimuksen kans ku yhtÀkkiÀ isÀ olikin mutsi papereissa. Ku rupesin kelaamaan kirkon kirjoja niin seleves, ettÀ oon Àitini (eli isÀni) serkun tÀdin lapsen lapsi. Ei mulla riitÀ kapasiteetti pyöritteleen nuita kuvioita.

>>677529
Tottakai mÀ tiedÀn. Oon kattellu ihaillen isojen nekrujen kehonrakennusfilmejÀ netistÀ. Yksi jÀÀkaappipakastimen kokonen yönmusta köntti veti tyyliin kaks kiloa kanaa pÀivÀssÀ ja söi kolmen tunnin vÀlein. Ku katto sitÀ sen "vÀlipalaa" minkÀ se valmisti treenien vÀliin niin sillÀ ois selvinny vaikka kolmekin ihimistÀ koko pÀivÀn.

KyllÀ mÀÀ melekeen suosittelisin sullekki sitÀ kanapainotteista ruokavaliota ku haluat massaa. Se on kuitenki vÀhÀrasvaista. Toki hyviÀkin rasvoja tarvitaan, ja ne muuten itte asiassa sulattaa kehon lÀskivarantoja, niin nakkaa ostoslistalle myös lohta ja/tai muita rasvasia kaloja. Vihanneksistahan nÀÀ saatki sitte pitkiÀ hiilareita niin jaksat tuhota Maan yhteisiÀ keuhkoja (senkin vandaali) ja treenin alla sitten niitÀ lyhyitÀ, ettÀ saat virtaa ÀkkilÀhtöön salilla. BissessÀhÀn on perkeleesti lyhyitÀ hiilareita, mutta ei ehkÀ kannata ennen treeniÀ vetÀstÀ sikspÀkkiÀ, mutta jokainen tietenki tyylillÀÀn.

Toki jos oikeen rupiat riehakkaaksi niin talavisin nuku ulukona niin kehos alkaa muuttaa valkosta rasvaa ruskeaksi joka puolestaan on suoranaista tehoainetta keholle. PitÀÀ lÀmpimÀnÀ ja laihtuminen on taattua. Homma hoksattiin muistaakseni sillÀ ku ruvettiin tutkimaan veneen alla nukkuvia pultsareita. NiillÀ oli ruskeeta rasvaa paljon enemmÀn ku asunnoissa asuvilla.

[ 7 viestiÀ | ]