sanna marin sanna marin
Taidetta Taidetta
Hapsi Hapsi
Munat, homot ja transut Munat, homot ja transut
Apu bänd Apu bänd
Based Peru Based Peru
Hyvät perustukset Hyvät perustukset
Läps Läps
Kuvakommentti Kuvakommentti
Vastapaino Vastapaino
Young man! I am a lady!! A naughty one. Young man! I am a lady!! A naughty one.
Jeesaakko vähän, en älyä käyttää haalareita Jeesaakko vähän, en älyä käyttää haalareita
Olkiluoto Olkiluoto
Say that you love me Say that you love me
Muistathan pestä hampaasi Muistathan pestä hampaasi
Ihana nainen Ihana nainen
Kuinka pelästyttää nykyiset hallituspuolueet? Kuinka pelästyttää nykyiset hallituspuolueet?
Tänään ei onnistu Tänään ei onnistu
Luolaston suosikki Luolaston suosikki
Hilfe mir, herr kommissar! Hilfe mir, herr kommissar!
Ei se oo pöhölö joka pyytää.. vaan se joka maksaa;) Ei se oo pöhölö joka pyytää.. vaan se joka maksaa;)
Nyt riittää keikistely saatana! Nyt riittää keikistely saatana!
Lasit päälle! Lasit päälle!
Hapsi Hapsi
 382 näyttökertaa, 8 viestiä, 5.06 MB, 1 tiedosto, 19.01.2025 01:07:17
[ + 0 | ]

Toi jätkä on blade runneri!


blade runner

 · 

suomi

(381)  · 

suomeksi

19.01.2025 06:09:04
#674304 [+1] Piilota Suosittele

>>674278


Sitäpaitti mihin helevettiin mää oon onnistunu piilottaan Inuyashan pokkarin numero kuusi? Just saan vitosen loppuun ja seiska oottaa tekohampaiden vieressä yöpöydällä, mutta se kuutonen... ja jostaki syystä tää sama homma tapahtuu kaikkien muidenki mangojen kanssa. Aina löytää muutaman ekan ja tuo mun komero missä niitä yleensä jemmaan ei kuitenkaan oo sen verran iso että vois kuvitella menemään hukkaan niin silti. Ja joskus puolen vuoden päästä ku aattelee ruveta lukeen jotain muuta niin sieltä aina löytyy sitten ne "kadonneet" pokkarit, mutta ei niitä ekoja voluumeja. Niin, että kuka vittu teistä käy täällä hässimässä mun animekomeroa päivisin ku nukun?!?

19.01.2025 17:24:47
#674344 [+-] Piilota Suosittele

>>674342
mjoo, yhdessä niistä vaihtoehtoisista lopuista. Kun näin sen elokuvan uudestaan, ei enää puhuttu Suomea. Ne vei sen ukkelin sinne sairaalaan, neekerinainen löi sitä epipenillä, defibilaattorilla jollain (?) jonka jälkeen sen ukon piti herätä. Noh, ei herännyt. Se kuoli sinne sairaalaan. Sitten tää neekerinainen ja se tyttö kerää aseen, kimpsut ja kampsut ja lähtee pois. Ja elokuva loppui siihen.

20.01.2025 06:07:33
#674532 [+-] Piilota Suosittele

>>674508
No seki vielä menis jos ois tää mun/Sebun yön Timo, mutta kyllä pitäis silti löytää mangat saatana. Ihan epis pepistä, että niistä aina löytää ne 4 ekaa ja sen jälkeen on hukassa pokkari tai pari joiden perästä löytää ne loput sitte.

[ 8 viestiä | ]