"Sä oot jo tuhannen pillun päreinä" "Sä oot jo tuhannen pillun päreinä"
Down smash Down smash
Neke Neke
Toveri lapset Toveri lapset
Katainen Katainen
Sakurai hoitaa Sakurai hoitaa
Elämä nykyisin. Elämä nykyisin.
Oulun poliisi on älykäs <3 Oulun poliisi on älykäs <3
Hellgirl Hellgirl
Aurailemassa Aurailemassa
Suuret valkosipulisodat Suuret valkosipulisodat
Pitää mennä, kansani tarvitsee minua :3 Pitää mennä, kansani tarvitsee minua :3
poni poni
sukupuoli neutraali sukupuoli neutraali
Jonnet ei muista irc-links -aikakautta Jonnet ei muista irc-links -aikakautta
Fantasiamaailmat pähkinänkuoressa Fantasiamaailmat pähkinänkuoressa
Suklaajuna Suklaajuna
Kaljantai Kaljantai
Hessu sä oot tyhmä Hessu sä oot tyhmä
Vitsillinen velokuva Vitsillinen velokuva
Pedari Pedari
Slayjer Slayjer
Se loppui ennen kuin se alkoi Se loppui ennen kuin se alkoi
"Oh you are gonna have a bad time, lad" "Oh you are gonna have a bad time, lad"
 424 näyttökertaa, 8 viestiä, 5.06 MB, 1 tiedosto, 19.01.2025 01:07:17
[ + 0 | ]

Toi jätkä on blade runneri!


blade runner

 · 

suomi

(387)  · 

suomeksi

19.01.2025 06:09:04
#674304 [+1] Piilota Suosittele

>>674278


Sitäpaitti mihin helevettiin mää oon onnistunu piilottaan Inuyashan pokkarin numero kuusi? Just saan vitosen loppuun ja seiska oottaa tekohampaiden vieressä yöpöydällä, mutta se kuutonen... ja jostaki syystä tää sama homma tapahtuu kaikkien muidenki mangojen kanssa. Aina löytää muutaman ekan ja tuo mun komero missä niitä yleensä jemmaan ei kuitenkaan oo sen verran iso että vois kuvitella menemään hukkaan niin silti. Ja joskus puolen vuoden päästä ku aattelee ruveta lukeen jotain muuta niin sieltä aina löytyy sitten ne "kadonneet" pokkarit, mutta ei niitä ekoja voluumeja. Niin, että kuka vittu teistä käy täällä hässimässä mun animekomeroa päivisin ku nukun?!?

19.01.2025 17:24:47
#674344 [+-] Piilota Suosittele

>>674342
mjoo, yhdessä niistä vaihtoehtoisista lopuista. Kun näin sen elokuvan uudestaan, ei enää puhuttu Suomea. Ne vei sen ukkelin sinne sairaalaan, neekerinainen löi sitä epipenillä, defibilaattorilla jollain (?) jonka jälkeen sen ukon piti herätä. Noh, ei herännyt. Se kuoli sinne sairaalaan. Sitten tää neekerinainen ja se tyttö kerää aseen, kimpsut ja kampsut ja lähtee pois. Ja elokuva loppui siihen.

20.01.2025 06:07:33
#674532 [+-] Piilota Suosittele

>>674508
No seki vielä menis jos ois tää mun/Sebun yön Timo, mutta kyllä pitäis silti löytää mangat saatana. Ihan epis pepistä, että niistä aina löytää ne 4 ekaa ja sen jälkeen on hukassa pokkari tai pari joiden perästä löytää ne loput sitte.

[ 8 viestiä | ]