Kahvimaitoa Kahvimaitoa
Tissit Tissit
Keilauspeli Keilauspeli
Kissa löytää kinkkusuikaleen Kissa löytää kinkkusuikaleen
Kippis Kippis
Rotupuhtaus Rotupuhtaus
Manse on meno mesta Manse on meno mesta
Afrikan Jakke ja Sepi Afrikan Jakke ja Sepi
Ompa outo tatuointi Ompa outo tatuointi
Slurpsista saatana Slurpsista saatana
Pallit Pallit
Kikkaili Kikkaili
Stubb-plug Stubb-plug
Jumalkoodari anthem Jumalkoodari anthem
Blyatmuussi Blyatmuussi
Nyt lähti rähisijä Nyt lähti rähisijä
Juhliin lähdössä Juhliin lähdössä
Yllätys Yllätys
Incel taikuri Incel taikuri
Ihana nainen Ihana nainen
Saatanan nulikat Saatanan nulikat
Kuumailmapalloilua Kuumailmapalloilua
Ihana nainen Ihana nainen
Juhannusmättöjä Juhannusmättöjä
 690 näyttökertaa, 10 viestiä, 5.01 MB, 1 tiedosto, 03.01.2025 06:56:50
[ + 2 | ]

Digi tahtoo sua viihdyttää


04.01.2025 02:21:02
#671238 [+-] Piilota Suosittele

>>671158
Emmää voi pitää kaikkia mun harhakuvitelmia jatkuvassa tarkkailussa mitenkään. Muutenki on jo vaikeeta ihan arkielämässä saati sitten virtuaalisessa versiossa. Eilenki mulla oli kalijaa, mutta ku heräsin niin joku perkele oli juonu yhtä vaille kaikki. Pikkasenko vituttaa ku ostaa ittelleen kalijaa, mutta joku muu paskiainen juoki ne ja jättää mulle pahan mielen.

05.01.2025 23:28:36 | 23:30:49
#671580 [+-] Piilota Suosittele

>>671449
No jos sulta löysää löytyy niin hommaa alkolukko autoon. Miettiin aikonaan, että jos perustan oman kuletusfirman niin asennutan semmosen saman tien kuokkuriin. Proggis kuitenkaan ei koskaan kiinnostanut tosissaan joten se jäi sikseen.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/rattijuoppo-voi-paasta-ajokiellosta-alkolukkoajokortin-avulla-nain-paljon-alkolukko-kustantaa-kuljettajalle-vuodessa/7492130

Eiku vittu joo, nää siis tarkotit tutkanpaljastinta? Kuhan muistat, että kytillä on tutkanpaljastimen paljastimia ja vastaavasti alan ammattilaisilla on sitten tutkanpaljastimen paljastimen paljastimia. Ylipäätään jonku semmosen jos skoude löytää niin sitte vituttaa jo entistäkin enemmän ku rosikseen joutuu lähtemään. Suosittelen siis omaehtosesti laitettua alkolukkoa jos meinaa menojalaka vipattaa vaikka onkin huppelissa. Puppelissa oloon se ei auta, mutta parempi yks ku ei ollenkaan.

[ 10 viestiä | ]