original rae original rae
anna mulle tähtitaivas anna mulle tähtitaivas
Viisi jäätävää sanaa... Viisi jäätävää sanaa...
olawi olawi
original OH MY!!! original OH MY!!!
jonne jonne
Maukumob Maukumob
tulkaa jo sisälle :3 tulkaa jo sisälle :3
Pieni posahdus beirutis Pieni posahdus beirutis
minne sie menet? minne sie menet?
mäyvankila ,3 mäyvankila ,3
kukkupillut kukkupillut
Cvmcvmcvm Cvmcvmcvm
Niggers Niggers
Oli 3kk kennelissä, nyt pääsi loppuelämän kotiin :3 Oli 3kk kennelissä, nyt pääsi loppuelämän kotiin :3
pulun taidon näyte pulun taidon näyte
Korjasin kuvan Korjasin kuvan
kjeh kjeh
Siskolla on börheimpiä bendeleitä ikinä! Siskolla on börheimpiä bendeleitä ikinä!
hui kauheata :3 hui kauheata :3
mustahuuli mustahuuli
Parteeeh Parteeeh
Lol :D Lol :D
Uuh aah sexy bätäng muija! Uuh aah sexy bätäng muija!
 651 näyttökertaa, 10 viestiä, 5.01 MB, 1 tiedosto, 03.01.2025 06:56:50
[ + 2 | ]

Digi tahtoo sua viihdyttää


04.01.2025 02:21:02
#671238 [+-] Piilota Suosittele

>>671158
Emmää voi pitää kaikkia mun harhakuvitelmia jatkuvassa tarkkailussa mitenkään. Muutenki on jo vaikeeta ihan arkielämässä saati sitten virtuaalisessa versiossa. Eilenki mulla oli kalijaa, mutta ku heräsin niin joku perkele oli juonu yhtä vaille kaikki. Pikkasenko vituttaa ku ostaa ittelleen kalijaa, mutta joku muu paskiainen juoki ne ja jättää mulle pahan mielen.

05.01.2025 23:28:36 | 23:30:49
#671580 [+-] Piilota Suosittele

>>671449
No jos sulta löysää löytyy niin hommaa alkolukko autoon. Miettiin aikonaan, että jos perustan oman kuletusfirman niin asennutan semmosen saman tien kuokkuriin. Proggis kuitenkaan ei koskaan kiinnostanut tosissaan joten se jäi sikseen.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/rattijuoppo-voi-paasta-ajokiellosta-alkolukkoajokortin-avulla-nain-paljon-alkolukko-kustantaa-kuljettajalle-vuodessa/7492130

Eiku vittu joo, nää siis tarkotit tutkanpaljastinta? Kuhan muistat, että kytillä on tutkanpaljastimen paljastimia ja vastaavasti alan ammattilaisilla on sitten tutkanpaljastimen paljastimen paljastimia. Ylipäätään jonku semmosen jos skoude löytää niin sitte vituttaa jo entistäkin enemmän ku rosikseen joutuu lähtemään. Suosittelen siis omaehtosesti laitettua alkolukkoa jos meinaa menojalaka vipattaa vaikka onkin huppelissa. Puppelissa oloon se ei auta, mutta parempi yks ku ei ollenkaan.

[ 10 viestiä | ]