valkosipuli valkosipuli
kolmelta aamuyöstä kolmelta aamuyöstä
Sanna Marin Sanna Marin
vuokratyökundit hoitaa vuokratyökundit hoitaa
Vasemmistofantasiat Vasemmistofantasiat
Japanischer tee Japanischer tee
moikkuli moikkuli
älä tuijota sen napaa älä tuijota sen napaa
nyt lähti piisamit nyt lähti piisamit
Shrekin tasavalta Shrekin tasavalta
söpö :3 söpö :3
aasialainen tyty tanssii aasialainen tyty tanssii
Hurja kalastaja Hurja kalastaja
Dacia kalenteri, ei ollu Pirelliä Dacia kalenteri, ei ollu Pirelliä
Onko tiede mennyt tällä kertaa liian pitkälle? Onko tiede mennyt tällä kertaa liian pitkälle?
Kettutyttö Kettutyttö
romania romania
Hehe Hehe
selviytyisitkö selviytyisitkö
Juhlapöydän konflikti Juhlapöydän konflikti
kissalle spagettia kissalle spagettia
moni vitun kulttyyri moni vitun kulttyyri
Surunlista Surunlista
ei oo helppoo liikenteessäkään ei oo helppoo liikenteessäkään
 796 näyttökertaa, 10 viestiä, 5.01 MB, 1 tiedosto, 03.01.2025 06:56:50
[ + 2 | ]

Digi tahtoo sua viihdyttää


04.01.2025 02:21:02
#671238 [+-] Piilota Suosittele

>>671158
Emmää voi pitää kaikkia mun harhakuvitelmia jatkuvassa tarkkailussa mitenkään. Muutenki on jo vaikeeta ihan arkielämässä saati sitten virtuaalisessa versiossa. Eilenki mulla oli kalijaa, mutta ku heräsin niin joku perkele oli juonu yhtä vaille kaikki. Pikkasenko vituttaa ku ostaa ittelleen kalijaa, mutta joku muu paskiainen juoki ne ja jättää mulle pahan mielen.

05.01.2025 23:28:36 | 23:30:49
#671580 [+-] Piilota Suosittele

>>671449
No jos sulta löysää löytyy niin hommaa alkolukko autoon. Miettiin aikonaan, että jos perustan oman kuletusfirman niin asennutan semmosen saman tien kuokkuriin. Proggis kuitenkaan ei koskaan kiinnostanut tosissaan joten se jäi sikseen.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/rattijuoppo-voi-paasta-ajokiellosta-alkolukkoajokortin-avulla-nain-paljon-alkolukko-kustantaa-kuljettajalle-vuodessa/7492130

Eiku vittu joo, nää siis tarkotit tutkanpaljastinta? Kuhan muistat, että kytillä on tutkanpaljastimen paljastimia ja vastaavasti alan ammattilaisilla on sitten tutkanpaljastimen paljastimen paljastimia. Ylipäätään jonku semmosen jos skoude löytää niin sitte vituttaa jo entistäkin enemmän ku rosikseen joutuu lähtemään. Suosittelen siis omaehtosesti laitettua alkolukkoa jos meinaa menojalaka vipattaa vaikka onkin huppelissa. Puppelissa oloon se ei auta, mutta parempi yks ku ei ollenkaan.

[ 10 viestiä | ]