Voimisteluvideon kuvaus Voimisteluvideon kuvaus
22. luukku? 2018 22. luukku? 2018
Viikon vitsi Viikon vitsi
Ruoke ploki Ruoke ploki
reivaava spurdo reivaava spurdo
Jesse, tuo silokkeja vetävä liiman imppaaja hippi Jesse, tuo silokkeja vetävä liiman imppaaja hippi
Hyödytön Hyödytön
Juha Juha
Tohtori Tohtori
LOTR LOTR
Fingerpori Fingerpori
vilkun käyttö vilkun käyttö
määv :3 määv :3
Sk8ttari Sk8ttari
Mummo nolaa Mummo nolaa
yolo pukki reki retki click bait yolo pukki reki retki click bait
gatwickin taistelu gatwickin taistelu
I jomfruens tegn / Härkää sarvista (1973) I jomfruens tegn / Härkää sarvista (1973)
Joulupukki Joulupukki
Runksin Runksin
Joku heppu pilven takana Joku heppu pilven takana
triggeröityä vai eikö triggeröityä triggeröityä vai eikö triggeröityä
PäästäniSateita PäästäniSateita
Ku Klux Kuusi Ku Klux Kuusi
 396 näyttökertaa, 10 viestiä, 5.01 MB, 1 tiedosto, 03.01.2025 06:56:50
[ + 2 | ]

Digi tahtoo sua viihdyttää


04.01.2025 02:21:02
#671238 [+-] Piilota Suosittele

>>671158
Emmää voi pitää kaikkia mun harhakuvitelmia jatkuvassa tarkkailussa mitenkään. Muutenki on jo vaikeeta ihan arkielämässä saati sitten virtuaalisessa versiossa. Eilenki mulla oli kalijaa, mutta ku heräsin niin joku perkele oli juonu yhtä vaille kaikki. Pikkasenko vituttaa ku ostaa ittelleen kalijaa, mutta joku muu paskiainen juoki ne ja jättää mulle pahan mielen.

05.01.2025 23:28:36 | 23:30:49
#671580 [+-] Piilota Suosittele

>>671449
No jos sulta löysää löytyy niin hommaa alkolukko autoon. Miettiin aikonaan, että jos perustan oman kuletusfirman niin asennutan semmosen saman tien kuokkuriin. Proggis kuitenkaan ei koskaan kiinnostanut tosissaan joten se jäi sikseen.

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/rattijuoppo-voi-paasta-ajokiellosta-alkolukkoajokortin-avulla-nain-paljon-alkolukko-kustantaa-kuljettajalle-vuodessa/7492130

Eiku vittu joo, nää siis tarkotit tutkanpaljastinta? Kuhan muistat, että kytillä on tutkanpaljastimen paljastimia ja vastaavasti alan ammattilaisilla on sitten tutkanpaljastimen paljastimen paljastimia. Ylipäätään jonku semmosen jos skoude löytää niin sitte vituttaa jo entistäkin enemmän ku rosikseen joutuu lähtemään. Suosittelen siis omaehtosesti laitettua alkolukkoa jos meinaa menojalaka vipattaa vaikka onkin huppelissa. Puppelissa oloon se ei auta, mutta parempi yks ku ei ollenkaan.

[ 10 viestiä | ]