Liina alta Liina alta
Hitler kuulee Putlerista Hitler kuulee Putlerista
puuilo apustus band puuilo apustus band
talvi gondola talvi gondola
Repostnik perheineen Repostnik perheineen
natsien valtakunta natsien valtakunta
Azov hoitelee Putten tsetseenit Azov hoitelee Putten tsetseenit
Voi perk.. Voi perk..
Karvisen deittipalvelu Karvisen deittipalvelu
Valupertin aamupala Valupertin aamupala
traktori iski jälleen traktori iski jälleen
Fatima Diame Fatima Diame
Rikas kissa Rikas kissa
Kumpaan kastiin sinä kuulut? Kumpaan kastiin sinä kuulut?
Varg Vikernes on puhunut, Varg tietää Varg Vikernes on puhunut, Varg tietää
Rakkautta ilmassa Rakkautta ilmassa
Näin voidaan Venäjästä tehdä moderni ja turvallinen valtio Näin voidaan Venäjästä tehdä moderni ja turvallinen valtio
Ukraina. Ukraina.
arnold, sokea koira arnold, sokea koira
Ostaisin. Ostaisin.
vältti tuhonsa vältti tuhonsa
Kepu Kepu
Hyökätkää pojat, hyökätkää! Hyökätkää pojat, hyökätkää!
haukottelee haukottelee
 570 näyttökertaa, 13 viestiä, 1.54 MB, 1 tiedosto, 03.11.2024 13:52:26
[ + 3 - | ]

Vasemmistoliiton äänestäjä

[74328] [vassari2.png] [1.54 MB] [600x1176] [] []
vassari2.png

vasemmisto

(208)  · 

vasemmistolainen

(6)  · 

vassari

(106)  · 

vihervasemmisto

(13)  · 

vihervassari

(23)
03.11.2024 19:54:44 | 19:56:42
#657340 [+-] Piilota Suosittele

>>657299
Tuttu on töissä samalla kylällä missä Markus vaikuttaa. Oli kuulemma tullu kerran sitte tavallisten rasvahaalareiden sijaan transukamppeissa kauppaan niin oli tuttu vähän hierassu silimiä, että näkeekö se mitä luulee näkevänsä. No Markus oli siinä sitten tehny ostoksensa, mutta pudotti jotain sylistään lattialle pois lähtiessä ja kumartu suorilta jalakoilta poimimaan puottamansa esineen. Tuttu sano, että arvas jo heti ettei pitäis vilkasta, mutta niihän sitä sanotaan, että uteliaisuus sen kissankin kerran tappo. Sano ettei ikinä unoha sitä näkyä :D

Toisen kerran oli taas tullu asioimaan niin oli harjottelija siinä sekatavaraliikkeen tiskillä. Jotaki venäläistä perseenpärisytintä se oli ostamassa niin harjottelija sano, että ei oo tiskillä mutta tuu kattoon varaston puolelta. Ei sitä hilavitkutinta sieltäkään löytyny niin oli kuitenki sanonu Markukselle, että ohan tossa sentään nuita sukkahousuja, että osta vaikka siskolles. Markus oli kattonu hetken aikaa hilijaa ja lähteny pois. No se mun tuttu oli sitte tullu takas siihen tiskille niin vartin päästä Markus oli tullu takas ja kysyny, että Vittuiliko se jätkä mulle?

04.11.2024 01:04:05
#657389 [+-] Piilota Suosittele

Olen joutunut mädätyksen uhriksi, sillä mun lempi sarjamurhaajakin on ollut transu ja myynyt hanuriaan, en nyt tarkota @digimummo :a sillä se ei oo välttämättä murhannut ketään ja se on vieläkin tranvestiitti.

04.11.2024 02:18:34
#657412 [+-] Piilota Suosittele

>>657389
Voi poika, et vaan tiiäkkään kuinka mo... hups, hehe siis sääskiähän mää oon joskus läpsytelly menemään. Heehhehe, en missään nimessä muita ku paarmoja tai kärpäsisäkään. Heehee ja ne kesämökin pottupeltoon haudatut oon vaan löytäny pöpeliköstä ihan viattomasti sen jälkeen ku oon köyttäny ne puihin kiinni muutamaksi viikoksi, mutta mulla ei oo mithään tekemistä niijjen kanssa ku löysin ne semmosina tuolta metiköstä. Köh. Just näi siis.

[ 13 viestiä | ]