pärisee hyvin :3 pärisee hyvin :3
opiskelija opiskelija
sinne meni sinne meni
Mit vit Mit vit
Kamerukset Kamerukset
Turpin kultsi Turpin kultsi
"Historia"-kanava keskiyöllä "Historia"-kanava keskiyöllä
Kaatui kuin windows Kaatui kuin windows
Antimaterian eka bongihitti Antimaterian eka bongihitti
avustaja :3 avustaja :3
tassuttelija tassuttelija
Poliittisesti epäkorrekteja vitsejä joita CIS-Mies ei voi kertoa Poliittisesti epäkorrekteja vitsejä joita CIS-Mies ei voi kertoa
Mie Mie
tämä kuuluu nyt tänne :F tämä kuuluu nyt tänne :F
Kakadu Kakadu
pystytkö tekemään näin.. pystytkö tekemään näin..
tätä on kiva kuunnella laskuhumalassa samalla kun polttaa tupak tätä on kiva kuunnella laskuhumalassa samalla kun polttaa tupak
Meni kotiin bussilla Meni kotiin bussilla
Herkkupala Herkkupala
pissim lunihamkee n pissim lunihamkee n
Lehtijuttuja 3 Lehtijuttuja 3
Kesä ja kalja Kesä ja kalja
Hyvää juhannusta. Hyvää juhannusta.
Maailman vaarallisin uskonto Maailman vaarallisin uskonto
 702 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.08 MB, 1 tiedosto, 08.10.2024 17:51:55
[ + 0 | ]

Päivän politiikka

[73814] [tiedosto.jpg] [0.08 MB] [950x958] [] []
tiedosto.jpg

petteri orpo

(19)  · 

riikka purra

(59)  · 

vassarit märisee

 · 

suvakit vittuun

 · 

sdp

(546)
09.10.2024 05:59:23
#652072 [+2] Piilota Suosittele

>>652047
Niin ja vieläpä syyttömänä, kuten polliisi & syyttäjä ovat todenneet että "asianomistajien" uskottavuus on 0 oikeudessa, mutta hyvin HS julkaisi totena sellaista mitä ei edes 7 päivää lähtenyt julkaisemaan.
🤣

09.10.2024 11:33:23
#652088 [+2] Piilota Suosittele

Jos valkoiset lasketaan roduksi, niin rasistista väkivaltafantasiaa haaveilee ja toteuttaa lähinnä vasen laita. Lastenraiskauksessakin pitävät kirkasta kärkisijaa ja kaveeraavat hyvinkin huolestuttavien väkivaltaisten äärijärjestöjen kanssa.

09.10.2024 16:04:46
#652129 [+2] Piilota Suosittele

>>652072 Kyllä kun pahis on tiedossa, niin sille varmasti jokin rikos keksitään. jotta päästään lyömään julkisuudessa.. sehän on koko leimaamisen pointti.. täreintä että kaikille jäisi muistijälki, että tämä on paha ihminen. Jos kaveri ois musta mies vihreiltä, niin eihän tästä edes tiedettäisi :)

[ 9 viestiä | ]