Pippeli perseessä Pippeli perseessä
Hedgedog Hedgedog
Taustakuva matskua Taustakuva matskua
kyllä minunkin on mahduttava :3 kyllä minunkin on mahduttava :3
Gayjer krokotiilimies Gayjer krokotiilimies
maihinnousukortti jeccu maihinnousukortti jeccu
Apple rahastaa Apple rahastaa
melkein hyödytön kapistus melkein hyödytön kapistus
Sä et oo iites ku oot nälkäne Sä et oo iites ku oot nälkäne
Nigeria ja Saksa pelasivat vastakkain. Saksa voitti. Nigeria ja Saksa pelasivat vastakkain. Saksa voitti.
Kaikenlaista sitä Kaikenlaista sitä
Juuh elikkäs purtavaa Juuh elikkäs purtavaa
Calm down Calm down
Vittuilupuhelin Vittuilupuhelin
Paranoid Paranoid
jiggle jiggle jiggle jiggle
Honey, did the guests leave? Honey, did the guests leave?
Matrix Matrix
haukotus haukotus
Idiootti Idiootti
Olen PA --> paska kauppa Olen PA --> paska kauppa
Ihana nainen Ihana nainen
Husu ja Antti Husu ja Antti
Pöllö ja koira Pöllö ja koira
 507 näyttökertaa, 9 viestiä, 9.95 MB, 1 tiedosto, 03.10.2024 11:51:56
[ + 2 - | ]

fillarikaistalla norkoilijat

[73643] [1b0fba3b531fa7e1.mp4] [9.95 MB] [1280x720] [9.29s] [] []

polkupyörä

(65)  · 

kaista

 · 

kävelijät

 · 

vittu

(96)  · 

fillari hintti

(17)  · 

pyörä homo

(18)  · 

spandex

(39)
03.10.2024 15:12:19
#650789 [+3] Piilota Suosittele

Tuo o kyl jännä ilmiö että aikuiset ihmiset kävelee yhtäkkiä pyöräkaistalle kattomatta yhtää tuleeko sieltä ketää. Mulla on vaihteeton pyörä ja tulee melko rennosti yleensä ajettua joten ei oo vielä pahemmin sattunu, mutta kyllä se joka kerta yllättää ku kävelijöiden puolelta joku päättää kääntää 90 astetta ja kävelee kirjaimellisesti sun alle ilma että ehit tehä asialle mitää :D

03.10.2024 18:10:41
#650804 [+-] Piilota Suosittele

>>650799
Kai se o nykyää sitte nii että nenä kiinni siinä somelaitteessa nii kovasti että unohtaa että muitakin on olemassa. Mut esim. mitä viimesimmän muistan ni oli joku iha tantta-ihminen joka ei ees räplänny puhelinta. Päätti vaa kääntyy 90 astetta sillee että kirjaimellisesti käveli mun alle (ei se munalle) :D

03.10.2024 19:11:52
#650819 [+2] Piilota Suosittele

Ihan sama onko jalkakäytävä vai fillarikaista, iloisesti sekasin menevät toistensa lomassa (Yritäppä samaa edes mopoauton kokoisella kiululla, niin vähintään terroristiksi haukutaan), tosin skuutti kuljettajista iso osa / 99% ei tajua että se sähkölauta kuuluu fillari kaistalle, eikä jalkakäytävälle.

04.10.2024 17:09:49
#651084 [+-] Piilota Suosittele

hmm.. pyöräilijällä vaikuttaisi olevan enemmän rusketusta, kuin muilla ihmisillä. sekin selittää paljon.. silta on selkeesti liian kapea erilliselle pyöräikykaistalle. pitäis olla vain jalankulkijoille ja pyöräilijät sais taluttaa fillarinsa.

[ 9 viestiä | ]