>>641739 joo ei tämmöset amatööri painiat ja de-eskaloija mitenkään lisää luottamusta tai kunnioitusta lakia ja järjestystä kohtaan. tulee lähinnä mieleen "tappelut" aja- ja yläasteella..
Britit ja eurooppa tulee olemaan viellä oikeasti kusessa näiden maahanmuuttajien kanssa. Tämän siitä saa, kun auktoriteetin kunnioittamatta jättämisellä ei ole mitään seuraamuksia.
Pippurikaasua vain herkemmin väliin pyrkiville, niin auttaa jo vähäsen. Pitää lopettaa tuo silittelytaktiikka. Sillä ei loppupelissä tule kuitenkaan kuin omia ruumiita.
Eikö niillä jumalauta ole tasereita. Tuota lihavaa nekrumuijaakin kun kerran läväyttäis, niin loppuis vänkääminen. Mellakka haulikko olis tietysti parempi.
Kaveri naureskeli ku on ruotsin ambulanssissa töissä tässä rajalla ja tuli hälytys missä muutama 2015 saapunu nahisteli keskenään. No paikalliset pojat oli kaukana niinpä virkaapua Suomesta. Maija pärähti paikalle ja sieltä tultiin apinalaumana kuten näissäki kuvissa. Meijän pojat anto pamppua, kaasua ja sähköä jotta tokenevat. Samaan aikaan pihaan kurvaa svedu poliisija ja takapenkillä tarkastaja. Svedut naama valkeena kattelee autosta ku suomipojat panee paviaaneja turpaan ja svedut tulee sitten raudottaan raatoja ja kattelavat hieman suu auki sitä toimintaa. Samaan aikaan tää tarkastaja on kävelly kaverin luo ja kuiskaa tälle, et "onpa kiva katella ku poliisi kerranki toimii niinku sen pitää toimia eikä vaan toimita kukkika ja hyviä ajatuksia kaikille". Kaveri sano et siloin oli hieman pokassa pitelemistä.
[
7 viestiä
|
]
⭰
hauva ei tahdo satuttaa
Onneks iisakki keksi painovoiman
Stubbin mietteitä
Rattimies
Driver
Robo imuri
Korruptoitunut poliisivaltuutettu
Naapuri :D
Psyyke ja Valupertti maanantaina
neekerit hämmentyy
Norjan rikkaudet
Super aids apina
apina vittuilee
Psyyke soittaa Kenwayn juhlimaan
Et ole isä
hyvinvointi alueen uusi kela taksi
Shhhheeeiitt
Arvaa kuka?
Mustamaija
Nopeasti se mieli muuttuu 🤣👌
Neekeri ei ymmärrä pysähtymiskäskyä
Ei jaksa keksiä otsikoita 64
mustille ei mustat maistu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD