elä herätä elä herätä
nuuhnuuhnuuh nuuhnuuhnuuh
näytän vähä isolta ku kuvattu niin läheltä näytän vähä isolta ku kuvattu niin läheltä
Rajua joulua! Rajua joulua!
alienit alienit
suihkussa on todella hauskaa suihkussa on todella hauskaa
oon 30v ja haluun hyvän miehen oon 30v ja haluun hyvän miehen
täs mä rannalla täs mä rannalla
kodin puolustus kodin puolustus
rekt rekt
työpöytää tässä katselin työpöytää tässä katselin
ählämit euroopassa ählämit euroopassa
katso ilman käsiä katso ilman käsiä
tekoälyämpäri tekoälyämpäri
huomio huomio huomio huomio
ÄBBLE PAY ÄBBLE PAY
iiiso venytys iiiso venytys
maanantai maanantai
mun silmät on täällä ylhäällä mun silmät on täällä ylhäällä
ja beretta myös ja beretta myös
Tissit Tissit
penkin alle piiloon penkin alle piiloon
ebin jeccu :D ebin jeccu :D
Ihana joulu Ihana joulu
 389 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.57 MB, 1 tiedosto, 28.06.2024 18:02:17
[ + 2 | ]

Vittuliinnut

[71486] [tiedosto.mp4] [4.57 MB] [1080x1920] [6.52s] [] []

28.06.2024 18:31:39
#630732 [+2] Piilota Suosittele

Ei tulla meidä maaillemme muukalaiset, sanoo linnut jotka ovat järkeviä. Mitä tekee hallitukset pitkin eurooppaa; Tulkaa meidän maillemme muukalaiset, emme välitä heimostamme paskan vertaa.

29.06.2024 04:11:57 | 04:12:52
#630919 [+-] Piilota Suosittele

Hyi saatana. Tuli ihan mieleen se kerta ku olin yhessä puistikossa syömässä jätksiä niin siinä pörräs sitten perkeleesti puluja. Nimettiin parin tyypin kans se yksinäisin niistä puppeli-puluksi (värityksensä vuoksi, oli ku pulun ja lokin risteymä) ku koko ajan urputti "uppedipuppedi puu.. buu buu., uppe... uppedi puppedi buu". Siinä siis sattu olemaan jo valmiit pariskunnat kaikilla eri linnuilla, mutta se homopoika juoksi siinä ees taas ympyrää ja yritti päästä astumaan muita poikalintuja. Siis nimen omaan niitä poikalintuja. No nehän veti sitä turpaan ja me vaan naurettiin. Siinä saatana tielle vielä toissaviimestä päivää Pride kuukautta, saatana :D

29.06.2024 20:13:12
#631109 [+-] Piilota Suosittele

>>630950
Sielläpä siellä. Siinä oli vissiin joku kioski kasvihuoneen kans tai jotain. Vähän kyllä jäi tavallaan säälittämään se niin erikoisen näkönen pulu ku oli ollu värityksensä vuoksi varmaan niin surkea vaihtoehto tyttöpuluille niin oli pillun puutteessa seonnu homoksi.

[ 7 viestiä | ]