kaveri :3 kaveri :3
Wolttineekeri Wolttineekeri
Ei saatan... Ei saatan...
mulkku varasti Uber kuljettajan kännykän kojelaudalta mulkku varasti Uber kuljettajan kännykän kojelaudalta
ei ollut ensimmäinen kerta ei ollut ensimmäinen kerta
perjantai perjantai
Onnellisin maa Onnellisin maa
tyrone eteläkoreassa tyrone eteläkoreassa
Nyt se tapahtui! Nyt se tapahtui!
nyt on aika harjata nyt on aika harjata
4 kuvaa iloksi ja ojennukseksi 4 kuvaa iloksi ja ojennukseksi
Ihana nainen Ihana nainen
Normalisoidaan pedofilia? Normalisoidaan pedofilia?
Synttärilahja Synttärilahja
Spoon lifehack Spoon lifehack
Nyt oli hyvä aprillipila Nyt oli hyvä aprillipila
anime anime
Sarjiksia. Sarjiksia.
Nuhakiellot Suomessa Nuhakiellot Suomessa
Persu just being persu Persu just being persu
Prups Prups
Kun persulilta kysytään muusta kun maahanmuutosta Kun persulilta kysytään muusta kun maahanmuutosta
hyvä esimerkki hyvä esimerkki
Joko nyt vuoden jälkeen hallituskin tajuaisi asiat? Joko nyt vuoden jälkeen hallituskin tajuaisi asiat?
 378 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.57 MB, 1 tiedosto, 28.06.2024 18:02:17
[ + 2 | ]

Vittuliinnut

[71486] [tiedosto.mp4] [4.57 MB] [1080x1920] [6.52s] [] []

28.06.2024 18:31:39
#630732 [+2] Piilota Suosittele

Ei tulla meidä maaillemme muukalaiset, sanoo linnut jotka ovat järkeviä. Mitä tekee hallitukset pitkin eurooppaa; Tulkaa meidän maillemme muukalaiset, emme välitä heimostamme paskan vertaa.

29.06.2024 04:11:57 | 04:12:52
#630919 [+-] Piilota Suosittele

Hyi saatana. Tuli ihan mieleen se kerta ku olin yhessä puistikossa syömässä jätksiä niin siinä pörräs sitten perkeleesti puluja. Nimettiin parin tyypin kans se yksinäisin niistä puppeli-puluksi (värityksensä vuoksi, oli ku pulun ja lokin risteymä) ku koko ajan urputti "uppedipuppedi puu.. buu buu., uppe... uppedi puppedi buu". Siinä siis sattu olemaan jo valmiit pariskunnat kaikilla eri linnuilla, mutta se homopoika juoksi siinä ees taas ympyrää ja yritti päästä astumaan muita poikalintuja. Siis nimen omaan niitä poikalintuja. No nehän veti sitä turpaan ja me vaan naurettiin. Siinä saatana tielle vielä toissaviimestä päivää Pride kuukautta, saatana :D

29.06.2024 20:13:12
#631109 [+-] Piilota Suosittele

>>630950
Sielläpä siellä. Siinä oli vissiin joku kioski kasvihuoneen kans tai jotain. Vähän kyllä jäi tavallaan säälittämään se niin erikoisen näkönen pulu ku oli ollu värityksensä vuoksi varmaan niin surkea vaihtoehto tyttöpuluille niin oli pillun puutteessa seonnu homoksi.

[ 7 viestiä | ]