i feel pretty i feel pretty
tarinoita pettämisestä tarinoita pettämisestä
jäkikasvu jäkikasvu
Tilastollisesti noin 7 tuhannesta raiskauksesta päätyy tuomioon Tilastollisesti noin 7 tuhannesta raiskauksesta päätyy tuomioon
maalaus maalaus
turreja turreja
Neekerit tekee kyllä paljon parempia autoja ku Natsit Neekerit tekee kyllä paljon parempia autoja ku Natsit
KFC jonotus KFC jonotus
Brad Pitt Brad Pitt
Ei tarvi huulia rasvata Ei tarvi huulia rasvata
päätöntä menoa päätöntä menoa
Ei vedetä käteen Ei vedetä käteen
Vaihteeksi HS propagandaa. Vaihteeksi HS propagandaa.
Juha Raju Juha Raju
kaikki hyvin kaikki hyvin
John Holmes John Holmes
Nyt ei ole enään turvaton olo Nyt ei ole enään turvaton olo
Kaveri Paskanti Kaveri Paskanti
Koirot ja kisset Koirot ja kisset
Kadonneen... Kadonneen...
floppy disc floppy disc
RYPPIS ;D ;D RYPPIS ;D ;D
reilu kaveri reilu kaveri
sherlock dog sherlock dog
 460 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.57 MB, 1 tiedosto, 28.06.2024 18:02:17
[ + 2 | ]

Vittuliinnut

[71486] [tiedosto.mp4] [4.57 MB] [1080x1920] [6.52s] [] []

28.06.2024 18:31:39
#630732 [+2] Piilota Suosittele

Ei tulla meidä maaillemme muukalaiset, sanoo linnut jotka ovat järkeviä. Mitä tekee hallitukset pitkin eurooppaa; Tulkaa meidän maillemme muukalaiset, emme välitä heimostamme paskan vertaa.

29.06.2024 04:11:57 | 04:12:52
#630919 [+-] Piilota Suosittele

Hyi saatana. Tuli ihan mieleen se kerta ku olin yhessä puistikossa syömässä jätksiä niin siinä pörräs sitten perkeleesti puluja. Nimettiin parin tyypin kans se yksinäisin niistä puppeli-puluksi (värityksensä vuoksi, oli ku pulun ja lokin risteymä) ku koko ajan urputti "uppedipuppedi puu.. buu buu., uppe... uppedi puppedi buu". Siinä siis sattu olemaan jo valmiit pariskunnat kaikilla eri linnuilla, mutta se homopoika juoksi siinä ees taas ympyrää ja yritti päästä astumaan muita poikalintuja. Siis nimen omaan niitä poikalintuja. No nehän veti sitä turpaan ja me vaan naurettiin. Siinä saatana tielle vielä toissaviimestä päivää Pride kuukautta, saatana :D

29.06.2024 20:13:12
#631109 [+-] Piilota Suosittele

>>630950
Sielläpä siellä. Siinä oli vissiin joku kioski kasvihuoneen kans tai jotain. Vähän kyllä jäi tavallaan säälittämään se niin erikoisen näkönen pulu ku oli ollu värityksensä vuoksi varmaan niin surkea vaihtoehto tyttöpuluille niin oli pillun puutteessa seonnu homoksi.

[ 7 viestiä | ]