ÄLY-töntä sanoi ämpäri ÄLY-töntä sanoi ämpäri
:3 :3
I have a proplem I have a proplem
Kuvakommentti Kuvakommentti
Arjalaista ruokaa Arjalaista ruokaa
Saatana on kuollut Saatana on kuollut
Rekat Rekat
Skuutmani roadilla Skuutmani roadilla
Nyt oli niin paska että nauratti Nyt oli niin paska että nauratti
Itämaista jätekulttuuria Itämaista jätekulttuuria
Homojen kokous Homojen kokous
Keuli Keuli
sinpuka sinpuka
mustekala mustekala
Murakassit Murakassit
Hyvät munkit Hyvät munkit
Britannialaiset natsit mellakoi Britannialaiset natsit mellakoi
Say pizza to drugs say no to yes Say pizza to drugs say no to yes
Hipit Hipit
Junastaja Junastaja
aamukahvi aamukahvi
Porno ja ählämi Porno ja ählämi
Kimppakivaa Kimppakivaa
Ric flashing cock Ric flashing cock
 421 näyttökertaa, 7 viestiä, 4.57 MB, 1 tiedosto, 28.06.2024 18:02:17
[ + 2 | ]

Vittuliinnut

[71486] [tiedosto.mp4] [4.57 MB] [1080x1920] [6.52s] [] []

28.06.2024 18:31:39
#630732 [+2] Piilota Suosittele

Ei tulla meidä maaillemme muukalaiset, sanoo linnut jotka ovat järkeviä. Mitä tekee hallitukset pitkin eurooppaa; Tulkaa meidän maillemme muukalaiset, emme välitä heimostamme paskan vertaa.

29.06.2024 04:11:57 | 04:12:52
#630919 [+-] Piilota Suosittele

Hyi saatana. Tuli ihan mieleen se kerta ku olin yhessä puistikossa syömässä jätksiä niin siinä pörräs sitten perkeleesti puluja. Nimettiin parin tyypin kans se yksinäisin niistä puppeli-puluksi (värityksensä vuoksi, oli ku pulun ja lokin risteymä) ku koko ajan urputti "uppedipuppedi puu.. buu buu., uppe... uppedi puppedi buu". Siinä siis sattu olemaan jo valmiit pariskunnat kaikilla eri linnuilla, mutta se homopoika juoksi siinä ees taas ympyrää ja yritti päästä astumaan muita poikalintuja. Siis nimen omaan niitä poikalintuja. No nehän veti sitä turpaan ja me vaan naurettiin. Siinä saatana tielle vielä toissaviimestä päivää Pride kuukautta, saatana :D

29.06.2024 20:13:12
#631109 [+-] Piilota Suosittele

>>630950
Sielläpä siellä. Siinä oli vissiin joku kioski kasvihuoneen kans tai jotain. Vähän kyllä jäi tavallaan säälittämään se niin erikoisen näkönen pulu ku oli ollu värityksensä vuoksi varmaan niin surkea vaihtoehto tyttöpuluille niin oli pillun puutteessa seonnu homoksi.

[ 7 viestiä | ]