City Slicker Visits The South (Hunt: Showdown) City Slicker Visits The South (Hunt: Showdown)
:3 :3
Teehee Teehee
mr_pihvi muka gay? mr_pihvi muka gay?
Panisitko? Panisitko?
sonja hoitaa sonja hoitaa
Hyvää hoshtaita! Hyvää hoshtaita!
Demand perfection Demand perfection
Pakko homoilla Pakko homoilla
ruokavinkki ruokavinkki
Kevyet helmat ja kesää odotellessa Kevyet helmat ja kesää odotellessa
Fly Fly
Metsäpalo eskaloitui Metsäpalo eskaloitui
Tissivalo Tissivalo
Winnie Winnie
Super♂Mario Super♂Mario
dinojen sukupuutto dinojen sukupuutto
Bing Bing
Torstai Torstai
>haalariposse :D >haalariposse :D
Uusin versio maaliskuussa Uusin versio maaliskuussa
Uusihomot ei muista ♂ Uusihomot ei muista ♂
Repostnik innostuu Repostnik innostuu
Teline Teline
 1 087 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 11.06.2024 15:33:08
[ + 3 | ]

Isojen tytyjen paras puoli

[71085] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [720x618] [] []
tiedosto.jpg

tyty

(39)  · 

nainen

(2352)  · 

lihava

(60)  · 

läski

(489)  · 

iso

(77)  · 

paska

(482)  · 

perse

(783)  · 

pillu

(567)
11.06.2024 17:11:16
#626333 [+4] Piilota Suosittele

Kelatkaa niitä hoitsuja sairaaloissa jotka pesee noiden perseet ja niiden läskimakkaroiden välistä pitää pyyhkiä hiet ja muut paskat pois. Sit leikataan kynnet kun se ei itse ole kyennyt enää 10 vuoteen tekemään. Nami nami. Ei voi muuta ku hattua nostaa, mä en kykenis tekemään sitä työkseni. Kaikkeen varmasti tottuu, uskon kyllä mut ei kiitos.

11.06.2024 17:33:03 | 17:33:48
#626338 [+-] Piilota Suosittele

>>626335
Siis, hoitajan on pakko jos todetaan varpaat lähes infektioriskiksi. Tietenkään mikää manikyyri se ei ole, eikä sitä tehdä kaikille. Jos taas ne on todella karmeassa kunnossa, sitten se on jo terveyden kannalta pakko. Tiedän tämän koska sukuni naisilla hoitoala oli vahvasti läsnä.

E:
Niin tosiaan, kun puhutaan osastopotilaista jotka makaa siellä esim sydänogelmien, neurologisten yms yms hoitojen takia pitkään. Millekkään päivystyspotilaille sitä ei tehdä

11.06.2024 21:34:41
#626398 [+-] Piilota Suosittele

>>626380
Siis kyllä, se että on "hoitsu" kertoo vähän, vain alan. Ihan eri asia olla vanhainkodissa, yksityisellä, kirurgisella osastolla jossa kaikki on leikkauspotilaita... vai päivystyksessä missä viikonloppuisin piri-penat ja kalja-anterot tulee puukko pystyssä päässä vähä päivystyksee :D (jep, kertoi Romaniassa lääkärinä oleva kaveri jonka tapasin ruotsissa. Kysyin villeintä keissiä ni joku jätkä tuli päivystykeen leipäveitsi päässä, kiinni. Muija oli lyöny ja uponnu just sen 1-2mm mitä pääkallo voi just ja just kestää. Sain ehkä kylmiä väreitä)

12.06.2024 22:28:57
#626686 [+-] Piilota Suosittele

>>626568
muijas? :D

En ole ikinä nähnyt kun tyttöystävä vaihtaa menkkarättejänsä kotonani, itseasiassa en ole nähnyt niitä edes roskiksessa enkä missään muualla kuin myyntipaketissa.

Kikkelistä olen kyllä suihkutellut valu(pertit) pois monesti.

[ 12 viestiä | ]