Niin, +20-vuotta on suosittu mt-puolella "kotihoitoa", avohoitoa ym lähes valvomattomia potilaan lääkitys hoitoja joissa kaikki hoitovastuu on luotettu potilaan itsensä käsiin ja kun potilas lopettaa tai unohtaa lääkityksensä se taas näkyy jokapuolella yleisillä paikoilla.
Sitten nämä pumpulissa ilman mainittavia vastoinkäymisiä elämässä +15-vuotiaiksi kasvaneet kehittävät masennuksen tai kokevat maailmanlopun kun kahvilan lattessa on tavallista maitoa, tai kun heidän suosikki juomansa on loppu lähikioskista, tai kun joku sanoo heille "Ei".
Sitten nämä tahallaan "Väärin ymmärtäjät" jotka ovat huonojen fingerpori vitsien loputon lähde ja vastapuolella somessa esiintyvät idiootit jotka eivät ymmärrä lukemaansa, mutta taatusti tulevat kommentoimaan ja haukkumaan kaikkia muita kommentoijia.
>>625259 Ei, koska Hapsi on pilannu pikkukivan meiltä kaikilta tekemällä sitä liian julkisesti. Sitäpaitti kumpi on perverssimpi? Se joka vispaa antaumuksella puiston penkillä vai se joka kuvaa sitä sälekaihtimien välistä?
@hapsi_ ... kato toi mutiainen tumputtamassa - häähhähä! Näyttääkö tutulta?
[
3 viestiä
|
]
⭰
Naistenpäivä
äijien iltama
sai ansionsa mukaan
suomen muslimit juhlivat terrorismia
Ahmedinem
Tänne ne rahat menee
rättipäät vittuun
Monikulttuurisuutta
“Mikä lottovoitto on saada puolet maksamastaan takaisin?”
En mä täällä mitään tee
sairaat paskiaiset
TOW
rauhan uskonto
Turbot tulille
Tärkeä kirja
Latausranneke
Allah
Hjalliksella on asiaa
Sauli Niinistö, EU ei noudata perussopimuksiaan
gaza
kun jäät kiinni
"Marinin ja EU-uskovaisten 10 eniten toistamaa väärää väite