Vanhoja mainoksia 2 Vanhoja mainoksia 2
Kaliaa Kaliaa
Mersu Mersu
Luolastolainen Chris Handsomen haavissa Luolastolainen Chris Handsomen haavissa
Yhden pitää pudota 2097 Yhden pitää pudota 2097
Nekkuli Italiassa Nekkuli Italiassa
Pelipöytä Pelipöytä
Me autossa! Me autossa!
ei kompromisseja ei kompromisseja
Totaalinen vitun 8 Totaalinen vitun 8
Bongi hitti Bongi hitti
Bro Wanted Manygoat Bro Wanted Manygoat
iso muna iso muna
Kielioppia Kielioppia
Vanhoja mainoksia 3 Vanhoja mainoksia 3
15. Doctor Who... stole my bike 15. Doctor Who... stole my bike
The nexus of chaos 5 The nexus of chaos 5
sorvin ääressä sorvin ääressä
jabba Desiljig butt jabba Desiljig butt
Vanhoja mainoksia Vanhoja mainoksia
Promohommat 4 Promohommat 4
Ihana nainen Ihana nainen
Repost Repost
neekerin sukat neekerin sukat
 499 näyttökertaa, 1 viesti, 20.6 MB, 1 tiedosto, 01.06.2024 20:38:30
[ + 2 | ]

Sillävälin saksassa

[70855] [52a35afe974fe931.mp4] [20.6 MB] [1500x1080] [32.88s] [] []

saksa

(101)  · 

natsit

(39)  · 

ausländer raus

01.06.2024 21:10:40 | 21:29:59
#624071 [+7] Piilota Suosittele

Gigi D'Agostino alkaa välittömästi soimaan päässä, kun näkee jossain ausländer raus -tekstin.

Tai kun näkee Twitterissä Saksassa afgaaniterroristin puukottamassa ihmisiä ja poliisia, joka tekee käsittämättömän aivopieruvirheen ja saa siitä maksaa kovan hinnan (päivällä oli ainakin kuulemma kriittisessä tilassa edelleen; valitettavasti myöhemmin kuoli vammoihinsa).

Tai kun uutisissa (IL) kerrotaan vessaraiskauksesta, jossa Mustapha oli raiskannut 14-vuotiaan tytön kauppakeskuksen vessassa.

Tai kun kuulee niistä miljoonasta "yksittäistapauksesta" (yleisesti, Twitterissä viime aikoina taas paljon).
Tai kun näkee tilaston Tanskasta (oli ainakin Twitterissä esillä), jossa nähdään kuinka paljon minkäkin maan edustajat Tanskassa keppostelevat.

Tai kun vasemmistolaiset sanovat, että tilastollisesti mies on vaarallisempi naiselle kuin karhu (ilman että asiasta on oikeasti tieteellistä tutkimusta), MUTTA ei saa eikä voi sanoa että esimerkiksi afgaani on vaarallisempi naiselle kuin perinteinen suomalainen mies, vaikka asiasta olisi tilastokin.

Ruandaan ulkoistukseen vaan odottamaan päätöksiä ja jos valittavat päätöksistä, niin jatkavat odotustaan siellä, joskin valituksille sielläkin tietysti raja.
Kun jokainen Euroopan maa veisi vauhdilla "vyöryn" Ruandaan odottamaan, niin loppuisi myös se Välimeren ralli, salakuljettajat jäisivät ilman rahojaan jne.

Älä nuku EU-vaaleissa. Äänestä ennakkoon jo huomenna.

[ 1 viestiä | ]