Pärssisen muistolle Pärssisen muistolle
Woke tiivistettynä. Woke tiivistettynä.
ihana nainen ihana nainen
börheä leipä börheä leipä
käsihoito käsihoito
Jeesus rakastaa Jeesus rakastaa
rokotetta rokotetta
😂👌 😂👌
Oikea valinta Oikea valinta
Tony Halme ei arvosta raiskaajia Tony Halme ei arvosta raiskaajia
Keski-ikäiset Keski-ikäiset
kivennäisvesi kivennäisvesi
Mäyräkoira on nyt sylikoira Mäyräkoira on nyt sylikoira
Kuu ukko laulu Kuu ukko laulu
Ansionsa mukaan Ansionsa mukaan
huutista... huutista...
Päivän harjoitus: Nuole se pystyyn Päivän harjoitus: Nuole se pystyyn
markku leikkaa markku leikkaa
Peruskoulu Peruskoulu
Top 5 momentos Top 5 momentos
Riikka ❤ Riikka ❤
alkoholi alkoholi
suihkumoottori suihkumoottori
kantoapu kantoapu
 760 näyttökertaa, 10 viestiä, 6.14 MB, 1 tiedosto, 19.04.2024 17:45:36
[ + 1 | ]

Party perjantai!

[69929] [partymegumin.webm] [6.14 MB] [720x1080] [30.62s] [] []

anime

(565)  · 

konosuba

(10)  · 

megumin

(7)  · 

aqua

(6)  · 

yunyun

 · 

ai

(188)  · 

darkness

(7)
16.10.2025 15:20:41
#721886 [+-] Piilota Suosittele

>>615107
Mää tajusin eilen miks mä käytän nikotiinia ja alkoholia. Kaikki lähti mun toukkavaiheesta. Mummilassa oli kaapissa aina DaCapoja tarjolla. Sieltä se rommin himo. Sitten isompana toukkana sai karkkipäivänä gorillannaamakarkkeja. Jos ne oli aivan tuoreita niin se rasva siinä päällä maistu tosi jännälle. Sitten melkeen jo täyskasvusena koppakuoriaisena tajusin, että sehän maistuu samalle ku nikotiini.

18.10.2025 19:32:10
#722475 [+-] Piilota Suosittele

>>722369
DaCapo on ihanaa, mutta liköörikonvehdit on karseita. Tosin mulla tuli pienoinen epäilys Dacipsia kohtaan aikonaan ku joulun alla mussutin niitä menemään samalla ku luin ääneen vanhoja jalluja sängyssä puhelintyttönä. Perkele vetäsin puoli suullista suklaalientä henkeen ja siitähän se kurkunpää sitten tietenkin teki lakon. Makasin siinä osittain lattialla kuolemaa tekemässä ja aattelin, että tästä ne mut sitten löytää raatona samalla ku silmissä rupes pimeneen ja ainu mitä kuulin oli jonku runkkarin huohotus puhelimesta.

Lopulta rupes pikkasen happi taas kulkemaan ja sen vartin happivajauksen vuoksi mää varmaan oonkin vähän tämmönen omalaatunen ;3

19.10.2025 15:20:09
#722628 [+-] Piilota Suosittele

>>722594
Mulla on kämpässä pitkin päivää erilaisia suitsukkeita ja ku lähen ulos niin tungen filtterit nokkaan. Nehän ku blokkaa kaiken paskan mitä kukaan ei halua keuhkoihinsa asti. Tänne ku muutin niin alkuunsa kylän raitin väki katteli mua vähän kummissaan, mutta uskoivat helpon heiton siitä, että mulla muka vuotaa nokka verta jatkuvasti :D

19.10.2025 22:56:57
#722676 [+-] Piilota Suosittele

>>722638
Emmä tiiä onko toi enää ihan okei. Ek sä yhtään aattele miltä valusta tuntuu ku se joutuu sun käsittelyyn? Sitäpaitti mä ite suosin poltettua soramursketta. Se kelluu liukkarin pinnalla kivasti niin sen voi sitten ripuliastiasta kaapia helposti kasaan uutta käyttökertaa varten semmosella kissanhiekkalapiolla.

[ 10 viestiä | ]