Kiintoisaa Kiintoisaa
Original foxshot Original foxshot
Kehitys Kehitys
nyt loppu se musiikin soittaminen nyt loppu se musiikin soittaminen
Rahatloppu-safkaa Rahatloppu-safkaa
Aamujumppa Aamujumppa
elämäm kalustaja elämäm kalustaja
:) :)
kiittivaan kiittivaan
Upi ja mummon puhelu Upi ja mummon puhelu
Näin kävi Näin kävi
Neekeri vs. koiro Neekeri vs. koiro
itsevarma pentu nyt ja 15vuotiaana itsevarma pentu nyt ja 15vuotiaana
Ringsphere Ringsphere
Vaikuttajat nuo nykyajan superstarat Vaikuttajat nuo nykyajan superstarat
Jotain korvassa Jotain korvassa
vähän yli kengällinen kissoja vähän yli kengällinen kissoja
fabulous fabulous
tärähti tärähti
mikki hiiri mikki hiiri
Jotain suussa Jotain suussa
Pläts Pläts
Nokkakolari Valtatie 7 Nokkakolari Valtatie 7
Taustakuva kontribuutti itestäni. Toivottavasti ilahduttaa. Taustakuva kontribuutti itestäni. Toivottavasti ilahduttaa.
 526 näyttökertaa, 4 viestiä, 1.6 MB, 1 tiedosto, 16.04.2024 05:57:30
[ + 6 - | ]

yhteiskunta missä elämme

[69878] [yhteiskunta_missa_elamme.png] [1.6 MB] [828x830] [] []
yhteiskunta_missa_elamme.png

yheiskunta

 · 

ihminen

(49)  · 

altaaseen kuseminen

16.04.2024 06:45:09
#614657 [+-] Piilota Suosittele

Mut eiks tää oo jotenki omituista, että jos kaikki muut kusee keltasta niin yks sitte sinistä? Kyllähän semmoselle pitää nauraa. Se on ihan sama, että onko siinä jäbätättäresdä mitään naurettavaa tai hauskettavaa että vois osottaa muille autisteille, että "Määpäs oon aivan khyber hiennnnooooh".

Sittern Archnold T-800 tullee ja reppii kaikilta uimahallissa muita pilikkaavilta käjet, pippelit ja jos mahdollista niin ne pienet tissitki jonka jäläkeen ne syyään. Tyyliin Kiinalaisella menúlla. Senki siis miks ei, ei ejeijei. Koska se on täysin mahdotonta (teille muille - muahahahahaaa) syöllissää mitä vaan osastolla saa ja sitte ruppeen lihotuttaan ittiäni aina ku pääsen keittiön varastoon niin vetäsen saman tien sen litran verran rypsiöljyä niin tulen läskimmäksi ja voimakkaammaksi. Iltaisin syön palasaippuaa nuolen jotakin mitä lie jälkiä täällä jääkaapin vieressä onkaan, mutta okei, vähän varovaisemmin.

16.04.2024 16:12:10
#614682 [+1] Piilota Suosittele

>>614657
Aika homo oot jos vaan kusen näet.
Tolle nauretaan koska sillä ei ole yhtä pitkät kädet ku muilla. Siksi se pitää käsiään veden alla ettei muut näkis. Nyt jo myöhäistä.

Homo siis olet kun kusi mielessä kokoajan

[ 4 viestiä | ]