Tulkaa mua päin Tulkaa mua päin
Stereotyyppi Stereotyyppi
ayy lmao ayy lmao
Lisää kaakaota Lisää kaakaota
Kasku Kasku
Uusi Britannian pääministeri Uusi Britannian pääministeri
myynti ilmotus myynti ilmotus
Nyrkkeilysäkki Nyrkkeilysäkki
Kuntouttava työtoiminta Kuntouttava työtoiminta
Videokokoelma Videokokoelma
Fallout 5 Fallout 5
Jeremy Clarksonin terveiset kiinalaisille. Jeremy Clarksonin terveiset kiinalaisille.
otan sielusi otan sielusi
sotemies sotemies
Muumin kumit Muumin kumit
Jepari Jepari
Nyt kaikki metsään ? Nyt kaikki metsään ?
Pyöräilessä tulee... Pyöräilessä tulee...
hiihtokisat hiihtokisat
Niska mies Niska mies
Persutko oikeistoa? Persutko oikeistoa?
Nyt tulee hyvää kuvaa Nyt tulee hyvää kuvaa
Kassid ja kiisud Kassid ja kiisud
Täytin raviolin väärin Täytin raviolin väärin
 582 näyttökertaa, 4 viestiä, 1.6 MB, 1 tiedosto, 16.04.2024 05:57:30
[ + 6 - | ]

yhteiskunta missä elämme

[69878] [yhteiskunta_missa_elamme.png] [1.6 MB] [828x830] [] []
yhteiskunta_missa_elamme.png

yheiskunta

 · 

ihminen

(50)  · 

altaaseen kuseminen

16.04.2024 06:45:09
#614657 [+-] Piilota Suosittele

Mut eiks tää oo jotenki omituista, että jos kaikki muut kusee keltasta niin yks sitte sinistä? Kyllähän semmoselle pitää nauraa. Se on ihan sama, että onko siinä jäbätättäresdä mitään naurettavaa tai hauskettavaa että vois osottaa muille autisteille, että "Määpäs oon aivan khyber hiennnnooooh".

Sittern Archnold T-800 tullee ja reppii kaikilta uimahallissa muita pilikkaavilta käjet, pippelit ja jos mahdollista niin ne pienet tissitki jonka jäläkeen ne syyään. Tyyliin Kiinalaisella menúlla. Senki siis miks ei, ei ejeijei. Koska se on täysin mahdotonta (teille muille - muahahahahaaa) syöllissää mitä vaan osastolla saa ja sitte ruppeen lihotuttaan ittiäni aina ku pääsen keittiön varastoon niin vetäsen saman tien sen litran verran rypsiöljyä niin tulen läskimmäksi ja voimakkaammaksi. Iltaisin syön palasaippuaa nuolen jotakin mitä lie jälkiä täällä jääkaapin vieressä onkaan, mutta okei, vähän varovaisemmin.

16.04.2024 16:12:10
#614682 [+1] Piilota Suosittele

>>614657
Aika homo oot jos vaan kusen näet.
Tolle nauretaan koska sillä ei ole yhtä pitkät kädet ku muilla. Siksi se pitää käsiään veden alla ettei muut näkis. Nyt jo myöhäistä.

Homo siis olet kun kusi mielessä kokoajan

[ 4 viestiä | ]