Taas sähköpotkulautojen takia onnettomuus Taas sähköpotkulautojen takia onnettomuus
Vaatii lisää harjoitusta Vaatii lisää harjoitusta
Pallen hypistelyt Pallen hypistelyt
Haluatko nähdä tissit? Haluatko nähdä tissit?
Mulkut tuhoaa muut maat kun omat on jo kivikaudella Mulkut tuhoaa muut maat kun omat on jo kivikaudella
Koulutus Koulutus
naispoliisit naispoliisit
oppiipahan oppiipahan
Haista paska Haista paska
Mentallica Mentallica
säästä ne säästä ne
Perse Perse
Kainalohikipyyhe Kainalohikipyyhe
neekerit rekt neekerit rekt
nakuankka asentaa atk nakuankka asentaa atk
Metsästys Metsästys
Robot kehittyy Robot kehittyy
Ryssä asentaa ilppiä Ryssä asentaa ilppiä
Börheä Börheä
atk vahti atk vahti
Yllätys Yllätys
Vihervassari synnyttää Vihervassari synnyttää
Game night Game night
tassuinpesu tassuinpesu
 858 näyttökertaa, 12 viestiä, 5.28 MB, 1 tiedosto, 14.04.2024 19:30:18
[ + 2 | ]

onko kukaan tunnistanut ählämiä

[69837] [Ahlami.mp4] [5.28 MB] [624x1080] [33.89s] [] []

ählämi

(123)  · 

kusipää

(19)  · 

somali

(93)
14.04.2024 20:04:05
#614347 [+3] Piilota Suosittele

Saispa ton nekrun kiinni nii repisin siltä ensin hampaat irti, sit tunkisin kullin suuhun ja sanoisen et nuole.
Aina kun se alkais anoo armoo tai itkeen nii hakkaisen sen ja pistäsin sen 10 päivää alasti arkkupakastimeen mistä kansi aukeis just nii paljo että saa happea, mut sen pitäs vähän väliä pitää sitä auki ettei tukehdu.
Soittsin sille ehkä samalla antti tuiskua ja ylppöä.

14.04.2024 21:00:23 | 01:45:58
#614360 [+9] Piilota Suosittele


Vasemmiston idiotismimeininki suosii näitä ja antaa heidän tehdä mitä vain. Se vain lisää häiriökäyttäytymistä, ylimielisyyttä ja nämä kaverit hyväksikäyttävät enemmän ja enemmän toisia ihmisiä sekä yhteiskuntaa. Korostetaan, kuinka vain valkoiset harrastavat rasismia, vaikka juuri tällaiset maahantunkeutujat ovat pahimpia rasisteja. Tuollaista toimintaa jopa voitaisiin sanoa terroristiseksi käyttäytymiseksi.

Jos viherviolettitukat pääsevät vähänkään vallan syrjään kiinni ja seuraavaan hallitukseen, tullaan menemään todella jyrkästi ikävämpään suuntaan - sen sijaan, että nämä pikkuterroristit laitettaisiin kuriin.

Todella ikävä ja vaarallinen trendi, josta on todella paljon videoita Twitter-Twätterissä jaossa, joista näkyy ylimielinen käytös, joukolla päällekäyminen ja erittäin väkivaltaiset otteet. Samat kaverit kun jatkavat samalla tiellä iän kasvaessa, on Suomi todella suurissa ongelmissa eikä poliisilla riitä mitenkään resurssit.

15.04.2024 09:59:31
#614493 [+-] Piilota Suosittele

Mikäli tää on aito... enemmän kuin tuo skidin jalkafetissin omaava ählämi ottaa pannuun noi jotka päättää kuvata tuollaista nöyryytystä.

[ 12 viestiä | ]