Uskonnot Uskonnot
Chk Chk
Ei auota sitä ikkunaa Ei auota sitä ikkunaa
Kauniita muistoja ;__; Kauniita muistoja ;__;
Hulk köyrii Hulk köyrii
;___; ;___;
suosion salaisuus suosion salaisuus
Ja sitten katsastukseen :3 Ja sitten katsastukseen :3
Se oli tuhat Galaksin credittiä Se oli tuhat Galaksin credittiä
hampaiden harjaus nyt hampaiden harjaus nyt
tarvitsen oluta tarvitsen oluta
KURWA KURWA
Pääristä :D Pääristä :D
Apua ;____; Apua  ;____;
Tune for Two Tune for Two
Naurunappula Naurunappula
puhuva poni puhuva poni
Not today -_- Not today -_-
Osaan minäkin iskeä ohi! Osaan minäkin iskeä ohi!
You shall not repost You shall not repost
Älykäs puujalka Älykäs puujalka
kehtaavat häiritä >:I kehtaavat häiritä >:I
Kissa- ja Koiragifejä Kissa- ja Koiragifejä
You're the father You're the father
 546 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 03.04.2024 18:53:43
[ + 4 - | ]

camel

[69442] [tiedosto.jpg] [0.06 MB] [432x684] [] []
tiedosto.jpg

suvaitseminen

 · 

suvakki

(148)  · 

tupakka

(75)  · 

rööki

(21)
03.04.2024 21:18:38
#611596 [+1] Piilota Suosittele

Marlboro, parasta seksin jälkeen (amerikkalaiset)
Kent, parasta jopa ennen seksiä (eurooppa)
Camel, parasta ennen seksiä, seksin jälkeen ja seksin aikana... (kehitysmaat ja paskastaniat)

04.04.2024 00:20:28
#611693 [+-] Piilota Suosittele

>>611596
Miks sä aina pakotat mut kessulle. Mulla on korkea verenpaine, huono kunto, kolesteroli tapissa, hemoglobiini nollissa, mä kuolen vielä sun takia >=(

Mut 🚬😊😋😎

04.04.2024 05:39:57 | 05:40:28
#611784 [+-] Piilota Suosittele

>>611596
>>611693

Näistäpä tuliki mieleen ku ensimmäisen kerran jouduin vanhainkotiin ku jälkeläiset juotti känniin ja vei sinne. Meni muutama viikko ennen ku asiat selves, pääsin vapaalle ja nyt mulla on kaulanauha tehtynä korvalehdistä ja kielistä. Mutta kuitenki niin ku olisin siellä sitten pihalla röökillä yhen toisen mummon kans niin eiköhän tullu hirveä vesisade. No mulla meni tupakka litimäräks ja paskottu täysin. Huusin vittusaatanaa pihalla, mutta se Eirietär oli ihan vaan tyytyväinen, seiso siellä sateessa ja poltti röökinsä loppuun saakka ilman ongelmia.

No kyllä oli sen verran erikoinen näky, että pakko kysyä miten se teki sen niin sano, että ne ostaa tupakka-askin ohella myös kortsupaketin. Leikkaa niistä päädyt pois ja asettelee kumin siihen tupakan ympärille ja ku mitä pitemmälle polttaa niin sitä enemmän käärii sitten sitä kortsua siitä pois. Nerokasta! Joten ku mulla oli poistumiskielto niin sanoin sitten kanttiinin tytölle, että käyppäs ostamassa mulle röökiä ja kortsuja. Likka katto mua aika hämmentyneenä posket punottaen, mutta kysy sitten että minkälaisia kortonkeja? Sanoin, että ei paskankaan väliä kuhan menevät Kamelin päälle.

06.04.2024 00:45:22
#612338 [+-] Piilota Suosittele

>>612318
Oikein hyvä idea!! Mulla on paljon kavereita, jotka ovat päässeet eroon röökistä kokonaan käyttämällä tosi paljon liikaa korvaustuotteita.

Eli jos vaikka purkan kanssa ei saisi mukamas käyttää muuta, niin käyttää vaan silti. Ne ohjeet ei riitä, mutta tuplattuna ollaan jo lähellä.

[ 10 viestiä | ]