Huittista :D Huittista :D
kalassa kalassa
Gay Gay
apu apustaja original apu apustaja original
Taidetta Taidetta
Poravasara Poravasara
käsi pimbaan käsi pimbaan
Pyhimys Pyhimys
lisää ruokaa -_- lisää ruokaa -_-
dalas pu lat dalas pu lat
Mitä se sanoo? Mitä se sanoo?
Pakotettu perspektiivi Pakotettu perspektiivi
rapsuti rapsuti
Kermit ei voi hyvin Kermit ei voi hyvin
Mr_Pihvi Mr_Pihvi
Luolaston unelmat Luolaston unelmat
Maisemakuva vasanmerkkuusta @Sállan Maisemakuva vasanmerkkuusta @Sállan
Nyt Tokmannilla kaikki Timot kilohintaan! Nyt Tokmannilla kaikki Timot kilohintaan!
antaa tulla vaan antaa tulla vaan
virheilmoitus virheilmoitus
miten laittaa oikea oppisesti roskapussi roskikseen miten laittaa oikea oppisesti roskapussi roskikseen
REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Suomessa vaan hapanta toimisto irmeli kyylää Suomessa vaan hapanta toimisto irmeli kyylää
Aamunkoi Aamunkoi
 772 näyttökertaa, 9 viestiä, 0.84 MB, 1 tiedosto, 22.03.2024 22:48:41
[ + 3 | ]

Moi Hapsi on toi pupu

[69069] [0.webm] [0.84 MB] [1280x720] [9.17s] [] []

hapsi

(172)  · 

homo

(564)  · 

pupu

(44)  · 

perseeseen

(15)  · 

anaali

(118)
23.03.2024 00:12:02 | 00:19:13
#608331 [+1] Piilota Suosittele

>>608306
Mää näin muuten viime yönä unta, että mulla kasvaa käsissä jottain semmosia ihan selevästi seksitauteina leviäviä kukkakaalimaisia kasvaimia. Yritin raapia niitä irti tylsällä voiveittellä ja niitä tipahteli mm. samaan ammeeseen missä oli mua paljon nuorempi pariskunta. Ne hyikäili, mutta hyväksyivät asian ku sanoin, että oon niitä ainakin tuplatesti vanhempi ja vasta nyt sitten sairastuin.

En kuitenkaan ehtiny raapia niitä ihme nöttösiä tarpeeksi nopeasti niin osasta niistä "kypsyttyään" alko puskemaan pellolle jotain semmosia kärpäsentoukan näkösiä ja kokosia juttuja ja kädessäkin oli valtava reikä josta näki sinne kämmenen sisään luineen kaikkineen. Eikä siinä vielä kaikki. Ku tosiaan en ehtiny raapia niitä irti tarpeeks nopeesti niin yhestä niistä sitten puristin ulos semmosen 3-4 senttisen ahvenen poikasen.

Miksi? Se oli se eka ajatus ku heräsin. Miksi mää nään tämmösiä unia oli sitten heti toka. Pakko on juua viinaa, ei saatana.

ps. koska kuitenki haluatte nähä niin se oli vähän ku jottain tämmöstä

23.03.2024 03:25:57 | 03:35:41
#608386 [+-] Piilota Suosittele

>>608353

Nii'i, ja ku mää muistan tyyliin 99% unistani jopa 5-10-15-20-25 vuoden jälkeen +18 kesää joutessaan ennen laskemista. Vaikka mää teillekki kerron aivan sairaita juttuja toisinaan niin en mää ny kaikkia harhojani sentään kehtaa naputella. Perversiot on ihan jees poks, mutta jos ns @hapsi_ :n oikeasti kertoisin minkälaisia unia nään niin oven takana olisi melko pitkälti 15 minsan päästä pitkähihaista teepaitaa tarjoamassa.

Ja todellakin vaikka oon muuten ihan pervopetteri, niin jopa mua yökötti se uni. Ja voi pojjaat, että ossaan kertua vielä vaikka minkälaisia aivan minkälaisia unia, kuten vaikka sellaisia joissa näen unta vanhoista koirista joista pidin huolta ja äitini sitten söi niiden oikean ylälonkan kohdalta ja imi niiden molenpien koirien suolet.

Niin, elämä tämmöistä se on mileleltään periaatteessa toimivilla. Ssaa siinä iettiä vaikka kaupan kassaa, että minkäköhanlaista juttua se funtsaa sitten kun saa sen tollon.

[ 9 viestiä | ]