Luolastolaiset pesemässä autoja Luolastolaiset pesemässä autoja
Feels both old and sad man ;____; Feels both old and sad man ;____;
Jyystötuubi 2 Jyystötuubi 2
Ei saatana nää vaa paranee Ei saatana nää vaa paranee
Mitää en oo ottanu Mitää en oo ottanu
globalismi vie elin voimasi, ja sen huomaa kasvoista globalismi vie elin voimasi, ja sen huomaa kasvoista
muinaisina aikoina muinaisina aikoina
Uncle John - The Dildo Song Uncle John - The Dildo Song
Luolastolainen Luolastolainen
@Riffe hinkkaa @Riffe hinkkaa
juomis ongelma juomis ongelma
Scarlett Johansson's pussy lips Scarlett Johansson's pussy lips
höyryävä kissa :3 höyryävä kissa :3
tuu, mennään tuu, mennään
näin se kaikki alkoi näin se kaikki alkoi
Talous kuntoon Talous kuntoon
boobs boobs
Lady fyre Lady fyre
Grillaamista Grillaamista
Seksipeto Seksipeto
Donkkaus Donkkaus
Lepakkokeitto: raikasta ja ravitsevaa Lepakkokeitto: raikasta ja ravitsevaa
Kyllä onnistuu 👍 Kyllä onnistuu 👍
Worth it Worth it
 761 näyttökertaa, 7 viestiä, 2.91 MB, 1 tiedosto, 29.02.2024 03:09:23
[ + 0 | ]

Kebab

[68168] [tiedosto.jpg] [2.91 MB] [3968x2976] [] []
tiedosto.jpg

29.02.2024 22:46:39
#602462 [+-] Piilota Suosittele

>>602437
Abu Fuadin tulista kastiketta päälle. Sitten Santa Marian Chili Explosion -myllystä rahirahirahi kunnolla makua päälle. Roiskitaan vielä Heinzin chilikastikettakin mukaan. Kyllä se ainakin paranee, mutta paraneeko tarpeeksi jääkin sitten mysteeriksi.

01.03.2024 22:44:30
#602686 [+1] Piilota Suosittele

>>602462
Voi elämä 🥵 tulin juuri paskalta, jööti oli neekerinkyrpää vastaava, mutta happoa täynnä. Ai saatana, ja kerta oli neljäs tänään, jöötiä tuli metrikaupalla, enkä syönyt eilen kuin yöllä kaksi leipää.

Tuntuu kuin olisi raiskattu. Myös verellä on osuutta asiaan. AI SAATANAN SAATANA!

01.03.2024 23:01:18
#602701 [+-] Piilota Suosittele

>>602686

Mutta ei tule jöötiä. Luikuria vain laskee. Liikaa stressiä, liikaa happoja, liian nopea elimistö, ikävä reaktio kahviin, liikaa mausteita ja ehdottomasti liikaa rasvaa. Ongelma lähinnä aamupäivällä ja lounaan jälkeen. Sitten rauhoittuu eikä tarvitse juosta vessassa.

03.03.2024 20:47:33
#603111 [+-] Piilota Suosittele

>>602701
Miedot alkoholijuomat (olut, viini) nopeuttavat ruoansulatusta ja estävät haiman tuottaman hormonin tuotantoa joka lisäisi vasta-aineita vatsan hapoille. Nyt kun haima toimii vajaakäynnillä, se on pahempaa, ja osaan tasan tarkkaan ajoittaa sen 4-3 viikon väliin tästä kun join viinaa jota en normaalisti juo. Se on sitten tässä. Haima ei palaudu.

[ 7 viestiä | ]