Laatotusta Laatotusta
Kyssää itsesi-kilpailu Kyssää itsesi-kilpailu
Ilotulitus Ilotulitus
Muutama webm 17 Muutama webm 17
Ovi ja Seppo Ovi ja Seppo
Ankea ystävänpäivä Ankea ystävänpäivä
Kisun pillerit Kisun pillerit
paskaa paskaa
Aina käy näin Aina käy näin
Kun miehellä on liian pieni. Kun miehellä on liian pieni.
Nykäsen Matti Nykäsen Matti
Saippua Saippua
Jonnet ei muista Jonnet ei muista
Sulla on jotain tuossa.... Sulla on jotain tuossa....
Tsaarioinen Tsaarioinen
Ropotti Ropotti
K-9 pidättää K-9 pidättää
ei ole hyvä tämä ei ole hyvä tämä
Syödään se puuro Syödään se puuro
Bileet Bileet
Tampereella kilpaillut mukamas 16-vuotias urheilija... ja vitut! Tampereella kilpaillut mukamas 16-vuotias urheilija... ja vitut!
Teksti oli oma keksimä :3 Teksti oli oma keksimä :3
Muutama webm 18 Muutama webm 18
Käsin piirretyt tissit Käsin piirretyt tissit
 769 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 09.08.2022 21:34:54
[ + 5 | ]

Huumeiden käyttöhuoneet

[66407] [tiedosto.jpg] [0.16 MB] [1000x1000] [] []
tiedosto.jpg

09.08.2022 22:14:37
#590937 [+2] Piilota Suosittele

Ei sillä juurikaan ole väliä onko piikitys huoneita vai ei, siltikin osa narkeista rännittäisi puistossa, yleisessä vessassa, portaikossa jne.
Ei nisti ajattele että on mentävä siistiin, hygieeniseen ja valvottuun tilaan kenties kilometrien päähän, ehei, kun annos on hallussa ja vajarit päällä on nistin saatava mäntä pohjaan tässä ja nyt, toki pikkuisen katseelta suojassa.
Piikitys huoneet tod.näköisesti toimisivat jos lähellä olisi myös diilerit jolloin roinan hankinta ja "nauttiminen" onnistuvat vähällä vaivalla.
Mutta ei ne käyttötilat silti estä alakuvan kaltaisen huumeluukun syntymistä, josta saa nauttia lähiympäristö ja omistaja.

10.08.2022 14:18:22
#591019 [+-] Piilota Suosittele

Mutta kun on tärkeämpää antaa hyvesignaali, tässäkin asiassa. Vaikka seurauksena olisi enemmän kärsimystä ja kuolemaa, niin signaali on tärkein.

[ 4 viestiä | ]