BDSM BDSM
Aamuraportti Aamuraportti
nyt selvisi postin toimitusvaikeudet nyt selvisi postin toimitusvaikeudet
Hupsista Hupsista
Kissa-tv Kissa-tv
like a glove like a glove
Iso mietintä Iso mietintä
Ei kiinnosta Ei kiinnosta
Siunattu olkoon hän Siunattu olkoon hän
Kisukommentti Kisukommentti
Jos naama on kuin peruna niin ei muodot auta. Jos naama on kuin peruna niin ei muodot auta.
böögö böögö
Joskus pitää nauraa itsellekin Joskus pitää nauraa itsellekin
Sleeping with human ;___; Sleeping with human ;___;
vau vau
Tale selaa nettiä Tale selaa nettiä
nälkä nälkä
Ransu Ransu
Kissaolia Kissaolia
Terveisiä pormestarilta Terveisiä pormestarilta
poni poni
Soon >:3 Soon >:3
Tarjoon 2 ref Tarjoon 2 ref
Anthony Wiener Anthony Wiener
 686 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.1 MB, 1 tiedosto, 13.05.2022 09:01:24
[ + 1 | ]

Työkkäri

[64384] [tiedosto.jpg] [0.1 MB] [640x715] [] []
tiedosto.jpg

työkkäri

(12)
13.05.2022 09:10:55 | 09:12:17
#570758 [+5] Piilota Suosittele

Ei niiden tarvitse edes juosta. Ei ole työvelvoitetta. Sen sijaan ukrainalaiset halusivat heti töihin ja olivat huolissaan miten selviävät kun ei ole töitä.

Pikkuisen eri kaliperin porukoista on kyseessä keskenään. Toiset istuu steissillä 2000 euron sossutakit päällään ja toiset menevät heti töihin päästyään suomeen.

13.05.2022 21:07:35
#570954 [+2] Piilota Suosittele

>>570758 "Sossutakit"?
Eikös se yks wannabe "räppäri" jäänyt kiinni siitä 1200€ takin varastamisesta stocalla kiinni kun postasi videon tempustaan johonkin some alustaan.
Toinen on nämä nuoret itä-afrikan insinöörit jotka hommaavat nämä kalliit takit / kengät / housut / puhelimet jne riisumalla ne edellisen omistajan päältä hyvällä tai pahalla.
Sitten on nämä diskoläpsyttelijät jotka eivät käy töissä, ovat "paperittomia & rahattomia" suomeen saapuessaan, mutta jostain ihme ja kummasta heillä on hetkessä 800 -2000€:n moncler:n, canadagoose, LV:n jne takki ja 200-??? momotaru:n tms farkut, ei niitäkään ihan hetkessä saa edes etno korotetuilla tuilla ostettua.

[ 6 viestiä | ]