Mega Drive - Flawless Mega Drive - Flawless
Pollarit Pollarit
Karvinen ja börhinen Karvinen ja börhinen
Ei jaksa keksiä otsikoita 79 Ei jaksa keksiä otsikoita 79
netin parhaimmat googlaukset netin parhaimmat googlaukset
trump kävi britanniassa trump kävi britanniassa
Lahja viholliselle Lahja viholliselle
Namaste! Namaste!
Marvel Cinematic Porniverse esittää - Avengers: Infinity Boner Marvel Cinematic Porniverse esittää - Avengers: Infinity Boner
Marjatta laittaa miehet ruotuun Marjatta laittaa miehet ruotuun
Iskuporakone Iskuporakone
balkanisaatio balkanisaatio
Hui kauhistus! Hui kauhistus!
Fiksu ukkeli Fiksu ukkeli
Automaatioteknikon sunnuntaihuvit Automaatioteknikon sunnuntaihuvit
THAT'S A BLADED WEAPON MOI8 THAT'S A BLADED WEAPON MOI8
Bagdad Badass Bagdad Badass
Arjalainen valioyksilö Arjalainen valioyksilö
Niin bendele! Niin bendele!
Tähkä iski vain silmää Tähkä iski vain silmää
Tenacious D - Beelzeboss (The Final Showdown, lyrics) Tenacious D - Beelzeboss (The Final Showdown, lyrics)
Psyyken pyramidi Psyyken pyramidi
S-P-A-C-E S-P-A-C-E
Tivolissa. Tivolissa.
 246 näyttökertaa, 8 viestiä, 0.57 MB, 1 tiedosto, 22.04.2022 23:37:52
[ + 4 - | ]

Tahdotko tämän päättämään turvallisuudestasi?

[63893] [Screenshot_20220422-233712_Twitter.jpg] [0.57 MB] [1080x1841] [] []
Screenshot_20220422-233712_Twitter.jpg

honkasalo

22.04.2022 23:45:51 | 23:50:18
#565424 [+9] Piilota Suosittele

Miksi kaivostoiminnassa on pelkästään miehiä?
Miksi maanpuolustuksessa etulinjassa on pelkästään miehiä?

Aivan.....

JA menkööt päättämään. EI vittuakaan enää oikeasti kiinnosta.

23.04.2022 07:50:57
#565501 [+-] Piilota Suosittele

Hän kovasti tuntuu olettavan sukupuolii. Veikkaan ainaki ettei oo käyny kysymäs, koska menis jo noi monelt kysymine seksuaaliseks ahdisteluks.

23.04.2022 09:03:05
#565506 [+-] Piilota Suosittele

Kun kyseessä on siisti (kevyt) sisätyö hyvällä palkalla ja alalla on lähes pelkästään miehiä, niin hetken päästä on joku feminatsi ulisemassa koulutus helpotuksia ja sukupuoli positiivista syrjintää alalle.
Sitten jos on ala / työ jossa pääsee käyttämään valtaa niin hallelujaa, feminatsi keksii liukuhihnalta syitä miksi päättävässä asemassa olevien pitäisi olla kaikkien naisia.
Todellisuudessa suomessa kuka vaan voi kouluttautua niin pitkälle kuin äly sallii, hakea työpaikkaa jos pätevyydet / koulutus on alalle kelpaavat.
Ei täällä koulutus paikka tai työpaikka ratkea siihen oletko mies, nainen, hermafrodiitti, homo, lesbo, bi, hetero, aseksuaali jne jne.
Useinmiten ratkaisee jos on suhteita (sukulaiset, tuntee oikeat ihmiset tjsp), on oikean puolueen / liiton jäsen, omaa oikeanlaisen asenteen, sitten vasta kysellään koulutuksia tai pätevyyksiä ja jos olet siihen asti läpäissyt seulan niin "pikku puutteet" ammatti tutkinnoissa tai pätevyyksissä voidaan katsoa läpi sormien "sillä olethan meidän työnjohtajan lapsi / kaveri" tai "sillä olethan meidän puolueen / liiton jäsen ja hyvä tyyppi joka varmasti osaa asiat ilmankin sitä tutkinnon osaa".

[ 8 viestiä | ]