UAZ 315126 UAZ 315126
kissavero :3 kissavero :3
Ajastettu ruokinta Ajastettu ruokinta
teimpähän tämmöstä lohilootaa teimpähän tämmöstä lohilootaa
sorvausta sorvausta
Vaihtelu virkistäisi >:3 Vaihtelu virkistäisi >:3
Smooth Smooth
pensasnappaajat :3 pensasnappaajat :3
nyt haluan sisälle nyt haluan sisälle
utareet utareet
ihana nainen? ihana nainen?
Ville Ranta :DDDD Ville Ranta :DDDD
vittu repesin vittu repesin
pillu pillu
these are shorts these are shorts
Emmy Emmy
totuus lasten suusta totuus lasten suusta
Potion Seller Potion Seller
Ihana nainen Ihana nainen
Apachelle mallia eräilyrimpuiluun Apachelle mallia eräilyrimpuiluun
Kilju on valmista! Kilju on valmista!
se oli kallis temppu se oli kallis temppu
I dont know anything about cars I dont know anything about cars
Homoa? Mukana. Homoa? Mukana.
 444 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.12 MB, 1 tiedosto, 08.04.2022 16:54:09
[ + 1 | ]

Rahat tuli, rahat meni

[63497] [tiedosto.jpg] [0.12 MB] [827x826] [] []
tiedosto.jpg

lotto

(11)  · 

lottovoitto

08.04.2022 22:19:51
#562007 [+-] Piilota Suosittele

Etelä-Helevetissä pari homopoikaa voitti markka-aikana melkosen summan rahaa. Ne lähti vähän rilluttelemaan. Asuivat kalliissa sviitissä hotellissa, juhlivat ja pitivät hauskaa kunnes rahat loppu. Turinan opetus oli, että kaikki ei osaa aatella tulevaisuuteen paria päivää pidemmälle. Täällä yks paikallinen postilainen voitti kans ihan kivan summan rahaa markkoina. Keksi sitten rakennuttaa ittelleen koko rahalla lukaalin. Valmistumisesta vuoden päästä mörskä oli myynnissä ku elämänkallu ei tajunnu, että semmosesta mörskästä on juoksevia kulujakin. Siellä se sitten teki loppuelämänsä töitä lajittelemalla kirjeitä ja ihmetteli, että mikä vittu meni pieleen.

Mutta semmosia ne keharit on. Ku ei ymmärrä satasen ja tonnin eroa niin vituiksihan se menee ennemmin ku myöhemmin.

09.04.2022 02:18:14
#562031 [+-] Piilota Suosittele

Mulla lottovoittounelmana on se, että jos voitto osuu kohdalle, niin ennen seuraavaa tilipäivää joutuu soittelemaan sukulaisille, että oisko rahaa lainata että saisi röökiä ja kahvia

09.04.2022 14:25:44
#562120 [+-] Piilota Suosittele

Lähtee se monella vähemmästäki lapasesta. Velipojan tuttu voitti ässäarvasta 50 tuhatta. Puolessa vuodessa meni työpaikka, perhe ja rahat.

[ 12 viestiä | ]