naista volmarin makuun 8) naista volmarin makuun 8)
Moi :3 (ruokaa!) Moi :3 (ruokaa!)
Ei ole poliisi Ei ole poliisi
Ikiliikkuja Ikiliikkuja
Musiikkia matkalle Escobaariin Musiikkia matkalle Escobaariin
taputus taputus
Ongelma ratkaistu Ongelma ratkaistu
Keinot on monet Keinot on monet
puhia ei enää kiinosta puhia ei enää kiinosta
Demonstroitu matemaattinen kaava ns. luolatuuli-ilmiölle Demonstroitu matemaattinen kaava ns. luolatuuli-ilmiölle
pöhinä-äijä pöhinä-äijä
Ismo Ismo
Bram Stroker's Gondola Bram Stroker's Gondola
Morosti lintua :3 Morosti lintua :3
vanhaa pokea vanhaa pokea
Hahhahhaa :3 Hahhahhaa :3
Catschester Catschester
Sharing happines Sharing happines
Känädä! Känädä!
Terminaattori pappa tuli kauppaan Terminaattori pappa  tuli kauppaan
Äitien tekemiä dildoja Äitien tekemiä dildoja
Hieno Honda Hieno Honda
Olemme kaikki sairaita Olemme kaikki sairaita
sillä aikaa ausseissa.. sillä aikaa ausseissa..
 846 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 10.03.2022 02:56:12
[ + 6 - | ]

Emma ❤

[62545] [20220310_015450.jpg] [0.06 MB] [1071x521] [] []
20220310_015450.jpg

10.03.2022 04:26:28
#553929 [+7] Piilota Suosittele

Hipit hilluu kunnes Latte maksaa kakskymppiä lähimmässä baristapaikassa. Ku työttömyyskorvaukset ei enää riitä viiteen kuppiin päivässä, ku pitäis maksaa laskut ja välillä syödäkin niin ne alkaa ihmettelemään. Tosin siihen menee vielä vuosia, koska pikavippifirmoja on vieläkin olemassa. Kun kännykällä saa maksaa "kahvinsa" niin totuus lyö vasten kasvoja vasta ulosoton realisoituessa. Siinä vaiheessa ne rupeaa syyttämään yhteiskuntaa kusettamisesta ja puhkeaa kukkaan täysiksi kommareiksi eivätkä suostu kuvittelemaankaan, että ihan kaikki asiat ei oo yhteiskunnan syytä.

10.03.2022 09:01:40
#553942 [+3] Piilota Suosittele

>>553929
Ruoka tulee kallistumaan muutenkin nyt vallitsevan mailmantilanteen takia. Ei tarvittas tälläistä vihreää "lisäveroa". Hihhulit ei vaan ymmärrä, että polttoaineen hinta vaikuttaa kaikkeen tässä elämässä. Kaikki kallistu lääkkeistä vessapaperiin, muttaei kai sillä ole väliä, kunhan vaan mailma pelastuu omissa mielikuvissa.

10.03.2022 09:49:17
#553951 [+-] Piilota Suosittele

>>553942
Eihän se niiden psykopaattien elämää haittaa ku saavat kaiken kotiin kuletettuna eikä niillä oo alkeellisintakaan empatian kykyä. Siksi mää lopetanki ne suorassa lähetyksessä ympäri maalimaa henkilökohtasesti heti ku pääsen valtaan.

10.03.2022 10:56:25
#553961 [+2] Piilota Suosittele

Kuljetus tulee nyt kallistumaan paljon. Kaikkien tuotteiden hinnat nousseet jo. Ja jatkavat nousuaan. Oluen hinta kallistuu merkittävästi myös. Tulee tarve jokaiselle tuotteelle hinnan nostoon. Palkka pysyy porukalla entisellään. Energian hinta nousee, lämmön hinta nousee, ruoan hinta nousee, tuotteiden hinta nousee.

Tarkoittaa sitä, että jengiä jää työttämäksi kun kulutus laskee. Se...Se on fakta.

[ 4 viestiä | ]