Makutesti Makutesti
Negroidit Negroidit
puola on rasistinen puola on rasistinen
ilmeeni kun luen maidikin viestejä ilmeeni kun luen maidikin viestejä
Ihana nainen Ihana nainen
rare drifting pepe rare drifting pepe
Tytöt Tytöt
Kattokaa mun leffa! Kattokaa mun leffa!
kädenvääntöä kädenvääntöä
Saunassa Saunassa
hieno hyppy krossipyörällä hieno hyppy krossipyörällä
keräilyharrastus keräilyharrastus
Elukat perkelele :3 Elukat perkelele :3
rankemmat hautajaiset rankemmat hautajaiset
isäukko soittaa isäukko soittaa
netflix & chill netflix & chill
casemod casemod
toi alus tuolla toi alus tuolla
tutkimusasema antarktiksella tutkimusasema antarktiksella
gondola gondola
Lääke Lääke
seksikäs pirulainen seksikäs pirulainen
hieno sohva hieno sohva
Voe jumalauta sentään Voe jumalauta sentään
 681 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 09.01.2022 00:26:57
[ + 4 | ]

Ano pitää omiakin juttujaan paskana

[60446] [tiedosto.jpg] [0.14 MB] [1080x1056] [] []
tiedosto.jpg

09.01.2022 05:04:28
#537489 [+1] Piilota Suosittele

Ei oikeen tiiä pittäiskö vaan nauraa vai itkiä, että jotku apinat tuonki on äänestäneet eduskuntaan. Tosin eihän se omalla listallaan päässy edes kunnanvaltuustoon niin taitaa olla viimemen (ainakin toivottavasti) kerta ku Anulla on mitään asiaa eduskuntataloon tai ylipäätään mihinkään instanssiin jossa päätetään muusta ku siitä, että pyyhitäänkö perse vasemmalla vai oikealla kädellä. Anu Tuksun ajatuksenkulun tietäen se varmaan mieluummin hankaa persettään mattoon ja nuolee sen sitten puhtaaksi.

09.01.2022 22:35:05
#537879 [+-] Piilota Suosittele

>>537524
Ku haluaa pysyä kärryillä kylän politiikasta niin oon nähäny facessakin aivan jäätävää paskaa sen kannattajien suoltamana. Ne tuntuu kaikki olevan psykoosissa, vuoraa kämppäänsä alumiinilla ja selittää miten PERSUT hiipii pyttyä myöten ylös ja antaa pusuja kankuille. Rokotteet on Luciferin keksintö ja naamavaippaa ei pidä muut ku Führerin asiakkaat joille se niitä myy. Tai ainakin möi. Vittu ne on ihan sekasi. Ykski selitti innolla, että ainoastaan Anu puolustaa sananvapautta ja kaikki jotka ei oo Turtiaisen kans samaa mieltä on natseja.

12.01.2022 21:22:34
#538702 [+-] Piilota Suosittele

>>538675
Sen fanikunta itkee siitä, että se potkittiin perseensudeista epäreilusti. No on se ny vittu kumma juttu jos heppu reuhaa eduskunnan istunnoissa ja käy uhkailemassa oman puolueen johtohenkilöstöä ja räyhää minkä ehtii.

[ 4 viestiä | ]