börhee hakkeri börhee hakkeri
Pikkasen sähkönen ilma Pikkasen sähkönen ilma
ongelmia on monenlaisia ongelmia on monenlaisia
Bober Curling Bober Curling
miinaharava miinaharava
yrittävät jeccua yrittävät jeccua
ensivaste yksikkö ensivaste yksikkö
eteläinen mentaliteetti eteläinen mentaliteetti
Vegaanit ja persut Vegaanit ja persut
setämies sulkee tiktokin setämies sulkee tiktokin
undertaker undertaker
lager lager
ei tainnu olla avaimia ei tainnu olla avaimia
never relax never relax
kiduttavan hyvää kiduttavan hyvää
tais sattua tais sattua
3 kuvaa ja 2 filmiä 3 kuvaa ja 2 filmiä
Lil Dark Lil Dark
MAGA MAGA
anaalitempaus anaalitempaus
ihana nainen ihana nainen
MAGA MAGA
niinpä niinpä
gaza gaza
 760 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 09.01.2022 00:26:57
[ + 4 | ]

Ano pitää omiakin juttujaan paskana

[60446] [tiedosto.jpg] [0.14 MB] [1080x1056] [] []
tiedosto.jpg

09.01.2022 05:04:28
#537489 [+1] Piilota Suosittele

Ei oikeen tiiä pittäiskö vaan nauraa vai itkiä, että jotku apinat tuonki on äänestäneet eduskuntaan. Tosin eihän se omalla listallaan päässy edes kunnanvaltuustoon niin taitaa olla viimemen (ainakin toivottavasti) kerta ku Anulla on mitään asiaa eduskuntataloon tai ylipäätään mihinkään instanssiin jossa päätetään muusta ku siitä, että pyyhitäänkö perse vasemmalla vai oikealla kädellä. Anu Tuksun ajatuksenkulun tietäen se varmaan mieluummin hankaa persettään mattoon ja nuolee sen sitten puhtaaksi.

09.01.2022 22:35:05
#537879 [+-] Piilota Suosittele

>>537524
Ku haluaa pysyä kärryillä kylän politiikasta niin oon nähäny facessakin aivan jäätävää paskaa sen kannattajien suoltamana. Ne tuntuu kaikki olevan psykoosissa, vuoraa kämppäänsä alumiinilla ja selittää miten PERSUT hiipii pyttyä myöten ylös ja antaa pusuja kankuille. Rokotteet on Luciferin keksintö ja naamavaippaa ei pidä muut ku Führerin asiakkaat joille se niitä myy. Tai ainakin möi. Vittu ne on ihan sekasi. Ykski selitti innolla, että ainoastaan Anu puolustaa sananvapautta ja kaikki jotka ei oo Turtiaisen kans samaa mieltä on natseja.

12.01.2022 21:22:34
#538702 [+-] Piilota Suosittele

>>538675
Sen fanikunta itkee siitä, että se potkittiin perseensudeista epäreilusti. No on se ny vittu kumma juttu jos heppu reuhaa eduskunnan istunnoissa ja käy uhkailemassa oman puolueen johtohenkilöstöä ja räyhää minkä ehtii.

[ 4 viestiä | ]