Hämähäkki Hämähäkki
Hitlerin ampuja oli hieno mies Hitlerin ampuja oli hieno mies
Lame Selfie Bee Lame Selfie Bee
Viherlintu Viherlintu
painovoima on täysillä päällä painovoima on täysillä päällä
Ninja action elvis Ninja action elvis
Patsaita Patsaita
Voisi olla hankala keskittyä Voisi olla hankala keskittyä
Idiootti Idiootti
Kirjahylly Kirjahylly
Teille tulee sitten moskeija tänne kaupunkiin. Teille tulee sitten moskeija tänne kaupunkiin.
Jos vain tietäisit.. Jos vain tietäisit..
Vanukasta Vanukasta
Terävin poranterästä tehty keittiöveitsi Terävin poranterästä tehty keittiöveitsi
Hassu koira Hassu koira
Jättiläispunapuuhakkuuta,uitto- ja sahatoimintaa vuodelta 1946 Jättiläispunapuuhakkuuta,uitto- ja sahatoimintaa vuodelta 1946
Älä vittuile Intialle, valkoinen piru! Älä vittuile Intialle, valkoinen piru!
Mechacat Mechacat
Russian me gusta Russian me gusta
Nyyaaaargh! Nyyaaaargh!
#sign #sign
LOL LOL
Kikkeli kollaasi Kikkeli kollaasi
Näköharhoja Näköharhoja
 464 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.14 MB, 1 tiedosto, 09.01.2022 00:26:57
[ + 4 | ]

Ano pitää omiakin juttujaan paskana

[60446] [tiedosto.jpg] [0.14 MB] [1080x1056] [] []
tiedosto.jpg

09.01.2022 05:04:28
#537489 [+1] Piilota Suosittele

Ei oikeen tiiä pittäiskö vaan nauraa vai itkiä, että jotku apinat tuonki on äänestäneet eduskuntaan. Tosin eihän se omalla listallaan päässy edes kunnanvaltuustoon niin taitaa olla viimemen (ainakin toivottavasti) kerta ku Anulla on mitään asiaa eduskuntataloon tai ylipäätään mihinkään instanssiin jossa päätetään muusta ku siitä, että pyyhitäänkö perse vasemmalla vai oikealla kädellä. Anu Tuksun ajatuksenkulun tietäen se varmaan mieluummin hankaa persettään mattoon ja nuolee sen sitten puhtaaksi.

09.01.2022 22:35:05
#537879 [+-] Piilota Suosittele

>>537524
Ku haluaa pysyä kärryillä kylän politiikasta niin oon nähäny facessakin aivan jäätävää paskaa sen kannattajien suoltamana. Ne tuntuu kaikki olevan psykoosissa, vuoraa kämppäänsä alumiinilla ja selittää miten PERSUT hiipii pyttyä myöten ylös ja antaa pusuja kankuille. Rokotteet on Luciferin keksintö ja naamavaippaa ei pidä muut ku Führerin asiakkaat joille se niitä myy. Tai ainakin möi. Vittu ne on ihan sekasi. Ykski selitti innolla, että ainoastaan Anu puolustaa sananvapautta ja kaikki jotka ei oo Turtiaisen kans samaa mieltä on natseja.

12.01.2022 21:22:34
#538702 [+-] Piilota Suosittele

>>538675
Sen fanikunta itkee siitä, että se potkittiin perseensudeista epäreilusti. No on se ny vittu kumma juttu jos heppu reuhaa eduskunnan istunnoissa ja käy uhkailemassa oman puolueen johtohenkilöstöä ja räyhää minkä ehtii.

[ 4 viestiä | ]