boomerit boomerit
periaatteen mies periaatteen mies
Eikö ole siistit bögät? Eikö ole siistit bögät?
On joo tosi vaarallinen paikka pitää ottaa lisää turvapaikanhaki On joo tosi vaarallinen paikka pitää ottaa lisää turvapaikanhaki
Plumps! Plumps!
Kilppari tuli kylään Kilppari tuli kylään
Pääministeri Pääministeri
Maailman paras maa amerikka vs muita Maailman paras maa amerikka vs muita
Nam :3 Nam :3
raappana viimene postaus haeh raappana viimene postaus haeh
Normipäivä Normipäivä
Tennissukat Tennissukat
Vitusti nakkisoppaa Vitusti nakkisoppaa
Hiekkaveistos Hiekkaveistos
Trump math Trump math
Eduskunnan kuuminta hottia Eduskunnan kuuminta hottia
Fingerpori Fingerpori
Taco-tiistai Taco-tiistai
KHAAAAN! KHAAAAN!
Ebony & Ivory Ebony & Ivory
mainio keksintö mainio keksintö
Putler Putler
Yllätys Yllätys
nopes nopes
 660 näyttökertaa, 6 viestiä, 0.95 MB, 1 tiedosto, 08.11.2021 12:42:14
[ + 0 | ]

Avain

[58248] [tiedosto.mp4] [0.95 MB] [822x576] [] []

08.11.2021 15:16:00
#514239 [+-] Piilota Suosittele

Ei ollut rahaa ostaa vyötä niin housut tippui. Silloin tällöin tätä samaa sakkia ilmestyy juuri esim juuri sellaisten liikkeiden eteen, joissa käy paljon naisia. Iskin kerran nyrkillä sivuikkunaan kun myyjiä oli käynyt kyrsimään tämän yhden vatkaajan toistuvat käynnit. Siellä se istui pelästyneen näköisenä kumimatto sylissä ja housut kintuissa. Sanoin että ”Loppuu se saatana runkkaaminen ja nyt painut vittuun!”. Ei tullut enää takaisin.

08.11.2021 20:31:44
#514303 [+-] Piilota Suosittele

>>514243
Neuvoksi sulle, että seksin saamiseksi riittää monesti ihan vain tutustuminen. Ei siinä tarvita mitään ihmeellisiä temppuja tai urotekoja. En tosin kyllä edes kysynyt.

09.11.2021 21:07:21
#514654 [+-] Piilota Suosittele

>>514473
Autossa vispaaminen on rangaistavaa jos sen vispauksen ikään kuin asettaa nähtäville. Kumimattomieskään siis tuskin olisi saanut kovin kummoista tuomiota kun kaikki tapahtui kumimaton alla, joten nyrkki ikkunaan ja huuto toimi todennäköisesti tehokkaammin.

[ 6 viestiä | ]