Tankki kisu Tankki kisu
ähäkutti ähäkutti
Lomareissu Lomareissu
kikkaili :D kikkaili :D
ryssäbotin päiväkirja ryssäbotin päiväkirja
Ihana nainen Ihana  nainen
shawn michaels selling shawn michaels selling
liiketoiminta liiketoiminta
puhelinkoppi puhelinkoppi
creepyt naiset creepyt naiset
the rock selling stunner the rock selling stunner
all quiet on the western front all quiet on the western front
Nigger pump 2000 Nigger pump 2000
hullu nainen hullu nainen
netflix tarjoaa kuulaskeutumisen netflix tarjoaa kuulaskeutumisen
limaisa limaisa
perkuleen poika perkuleen poika
heimosenkeimon atk heimosenkeimon atk
rekkakuskin selfie rekkakuskin selfie
pelottaa pelottaa
Ffffuuu Ffffuuu
Pientä ruostetta Pientä ruostetta
Muistakaa ehkäsy Muistakaa ehkäsy
turbopuputtaja turbopuputtaja
 860 näyttökertaa, 10 viestiä, 0.11 MB, 1 tiedosto, 28.09.2021 21:49:40
[ + 5 - | ]

Norjalainen ja muut vassarit

[57017] [faf.jpg] [0.11 MB] [750x726] [] []
faf.jpg

norjalainen

(24)  · 

vassari

(126)  · 

läskit

(8)
29.09.2021 00:31:29
#504558 [+-] Piilota Suosittele

Ei saisi nauraa koska jos ei naurultaan kykenisikään pakenemaan normaalia kävely vauhtia ja tuollainen +160kg fatbumbum jyräisi läskimopolla ylitse.

29.09.2021 01:04:36 | 01:07:03
#504569 [+-] Piilota Suosittele

>>504542
No joo, mutta aatteleppa miten käy maalimanlopun jäläkeen. Läskeillä on vararavintoa ja ne vaan laihtuu siinä joutessaan. Laiheliinit puolestaan on hätää kärsimässä ja epätoivon iskiessä päivän tai parin jälkeen ku soija on loppunu niin yrittävät lähteä mettästämään läskejä. Toki ne saa ne kiinni, mutta eihän niiden mädäntyneillä hampailla saa etes fritsua aikaseksi. Sillä välin läskit vaan nauraa ja rupiaa rullaamaan niitä kukkakeppejä takaa. Ne kyllä juoksee pitemmälle, mutta voimat loppuu aikanaan ja samalla ne vaan kuulee niien lähestyvien rollaattorien äänen.

Siinä ne sitten voimattomina huohottaa uskoen, että nyt ne läskit on jääny jo kauas taakse. Mutta mutta! Ne ei oo ottanu huomioon sitä, että ne lylleröt on jo laihtuneet sen verran, että ne pääsee kulkemaan jo ilman sähkötuoleja. Hittaasti, mutta varmasti ne lähestyy sitten saalista ja ku pääsevät kohalle niin tekevät niistä luusoppaa. Elävältä, tietenki. Siitä tullee ku vanahojen aikojen piirretyt ku laiheliinit tajunnan rajamailla pyörii padassa ku läskit siinä vieressä laittelee lautasia ja haarukoita valamiiksi. Niih!

ps. No voi nännin reikä ku tää jostaki syystä keksi laittaa tän eka sonjana, vitun ikenet sentään.

29.09.2021 13:25:29
#504591 [+1] Piilota Suosittele

En oo kyl koskaan ymmärtäny antifasistien toimintatapaa. Voisko joku selittää mulle? Onko toi keskarien näyttö yms. pahiksen leikkiminen joku juttu millä ne saa MT-ongelmaiset kasaan? Tyylii "hei make kato kuin kovii noi on, ollaa ite oltu tällasii luusereit koko elämän, en ees tiedä vittuakaan noiden ideologiasta mut ois aika siistii liittyy noihin kun ne peittää naamansakkin niin make hei kukaan ei ees tiedä että ollaan siel, mut voidaan kuitenkin lesoo sil että ollaan tollases kovis jengis!!!"? En vaan tajua. Jos antifasistit käyttäytyis ei-neekeröimällä niin niillekkin vois antaa jotain kunnioitusta, vaikka toki yksi isoista ongelmista on että koittavat estää fasismia fasismilla. Ampuisivat ittensä :D

[ 10 viestiä | ]