Zansatsu Ponytail 1/4 Zansatsu Ponytail 1/4
Birb kompilaatio (se uus laulumeme) Birb kompilaatio (se uus laulumeme)
Antaahan se tyttö Antaahan se tyttö
Nainen ratissa Nainen ratissa
Cönän Raakalainen (musikaali) Cönän Raakalainen (musikaali)
Laserkissa Laserkissa
Villin lännen nopein peruna Villin lännen nopein peruna
Dumbo kostaa Dumbo kostaa
Virgin vs Chad Virgin vs Chad
jonne jonne
Zansatsu Ponytail 2/4 Zansatsu Ponytail 2/4
Dat feel kun kissa nukahtaa syliin ja ei henno herättää Dat feel kun kissa nukahtaa syliin ja ei henno herättää
Poika, olen pettymys. Poika, olen pettymys.
Hörppäsi olutta Hörppäsi olutta
Kallut eivät tajua Kallut eivät tajua
Lyhyitä ja hassuja Lyhyitä ja hassuja
Väsynyt miko ja hänen komainu Väsynyt miko ja hänen komainu
Pidä pullosi! Pidä pullosi!
Mmm... pimeyden voimat! Mmm... pimeyden voimat!
Mitä vittua Mitä vittua
Puukonkahva kissankarvoista Puukonkahva kissankarvoista
afrikan neekerien ja apinoiden yhteiset harrastukset afrikan neekerien ja apinoiden yhteiset harrastukset
roopen paskan säästö takniikka roopen paskan säästö takniikka
Hammasharjat Hammasharjat
 760 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.04 MB, 1 tiedosto, 28.08.2021 22:33:54
[ + 0 | ]

Ikeadåsh

[56181] [tiedosto.jpg] [0.04 MB] [540x960] [] []
tiedosto.jpg

ikea

(18)  · 

kardashians

28.08.2021 22:57:57
#495472 [+1] Piilota Suosittele

>>495470
Kaikkihan nuo on poikkeavia. Me sentään ollaan vielä normaaleja.. etes osittain. Siitä vaan jos kerran sille tuntuu, että perseeseen pitää saada implantteja, että näyttää punapersepaviaanilta, mutta sois ny vähän junioreillekki tiedoksi, että ihimisen ei tarvi suosion tai painostuksen vuoksi näyttää sorsalta tai paviaanilta. Aikuset sentään yleensä tajuaa nää jutut, mutta juniorit ei aina hiffaa mikä on muodin oikku ja mikä on se mitä haluaa. Eli jos on pieniä räkänappeja kotona kasvamassa kokoa niin jutelkaa ny helevetti niien kesken siitä mitä tarkottaa muoti ja mitä siitä voi seurata.

Kuinka monella nykyään onkaan perseen yläpuolella joku siipitatuointi tai käsissä tribaalit. Muodit tulee ja menee, mutta jos rupeaa tunkemaan Wurthin A8:a tai leimaa nahkaan niin kanttii funtsata vähän pidempään ku mitä tällä viikolloa Suosikit tai Seiskat mainostaa.

Jos himottaa niin siitä vaan, mutta turha sitten soitella lehistöön ja vinkua, että ei tää ookkaan enää muotia ja nyt tarttis rahankeruuta että saa vaihettua tilalle uudet parin vuoden villitykset. ... jotaki puuttuu. Ai niin, SAATANA!

29.08.2021 03:55:29
#495507 [+2] Piilota Suosittele

N33kureilla on himot tuollaisiin pullea peräisiin kun alitajuisesti afrikan apina ajattelee että: "Tuota perää on hyvä naida, tuo hehtaari perä työntää lapsia ulos vauhdilla koska on noin iso ja koska ugabuga isoperä sieltä tulla paljon lapsia kerralla".

30.08.2021 14:54:09
#495824 [+-] Piilota Suosittele

Tuo isoperseisyys ja sen ihannointi on typerää. Läskiä perseeseen langanlaihoille tytöille, menkää salille niin saatte kunnon perseen.

[ 4 viestiä | ]