Pieni kolahdus Pieni kolahdus
vitun neekeri et koske mun autoon vitun neekeri et koske mun autoon
näin se dinosauruksen kloonaus tehdään näin se dinosauruksen kloonaus tehdään
demarien invaasio demarien invaasio
mitäs täältä löytyy mitäs täältä löytyy
Ihania naisia Ihania naisia
Cosplay Cosplay
Cosplay Cosplay
Intialaistettu näytös Intialaistettu näytös
Tätä kaikkea Persut eivät ole Tätä kaikkea Persut eivät ole
Neuvosta vaari Neuvosta vaari
Jalkakorut Jalkakorut
Kiusasi kamuaan Kiusasi kamuaan
Puh ei tykännyt teestä Puh ei tykännyt teestä
Vihervassari Vihervassari
Kahvi Kahvi
Elävissä kuvissa tämmöstä Elävissä kuvissa tämmöstä
Li Andersson Li Andersson
Homo Homo
LP levyn tekoa LP levyn tekoa
double penetration double penetration
ähh ähh
eläimetkin vihaa neekereitä eläimetkin vihaa neekereitä
Ihana nainen Ihana nainen
 457 näyttökertaa, 12 viestiä, 0.16 MB, 1 tiedosto, 03.08.2021 16:00:27
[ + 2 | ]

Miten rokotevastaiset öyhöt kestävät tämän?

[55566] [tiedosto.jpg] [0.16 MB] [1125x1159] [] []
tiedosto.jpg

korona

(298)  · 

rokote

(69)
03.08.2021 16:20:59 | 16:21:40
#486070 [+-] Piilota Suosittele

>>486067

Näyttää pelottavan yksi vitun rokote niin paljon että sitä vastustavia päivityksiä, kommentteja ja kuvia lähetetään monta kertaa päivässä.

03.08.2021 18:06:24 | 18:08:21
#486134 [+-] Piilota Suosittele

Olikohan se toissapäivänä, kun 10 uutisissa jonkun alueen (oliskohan ollut HUS:in) kaveri sanoi, että juuri nyt sairaalapotilaista 61% on rokottamattomia ja 24% on kertaalleen rokotettuja. En ihan kokonaan kaikkea kuullut, kun tulin juuri silloin tv:n ääreen ja kuulin jutusta vain nuo parit prosentit.

03.08.2021 18:31:33
#486147 [+-] Piilota Suosittele

Toivottavasti jossain välissä tehdään päätös, ettei rokottamattomia täysi-ikäisiä oteta vastaanotolle rasittamaan turhan päiten terveydenhuoltoa.

03.08.2021 21:12:56
#486235 [+-] Piilota Suosittele

Nää rokotekammoset on varmaan sitä samaa sakkia jotka ulisee, että niillä ei oo YHTEISKUNNASSA mitään velvollisuuksia, pelkkiä etuja. Samaa sakkia varmaan ku ne jotka käy uimahalleissa ja -rannoilla norossa. Vittu se pitäs olla niin, että jos ei halua toimia yhteiskunnan osasena niin sitten ei saa yhteiskunnan etujakaan. Esim. tarhoihin pääsee vaan rokotetut lapset. Jos et rokota niitä niin sitten hoidat niitä kotona. Se on oma valinta. Jos ei sen vertaa viitti välittää muista niin sitten saa muuttaa aivan vapaasti jonnekki hevonvittuun ihmisiä häirittemästä.

03.08.2021 22:35:24
#486279 [+-] Piilota Suosittele

>>486235

Hmmm..

En käy uimahalleissa.
En käy ulkomailla.
En käy uimarannolakaan.

En kulje julkisilla.
En käytä metroa, joka julkinen on sekin.
Jos jonnekin menen, menen fillarilla.
Ja ennenkuin joku sanoo, että entä kun meet...
En mee. En juuri liiku siellä missä tartuttajat pörrää. Eli sekamelskassa bussissa, rannoilla, uimahallissa, junissa. Oman alueeni tartunnat ovat pienimpiä.

04.08.2021 01:19:22
#486374 [+-] Piilota Suosittele

joku vertas rokotepassia plussa korttiin ja sehä oli hyvin sanottu. jos et rokota itsees niin kiellot vaa pystyy mihin ei pääse, plussakortilla pääsee. ei se rokote varmaa tuu tätä estään, ehkä vähentää eikä sitä tiä mihin tää viä eskaloituu mut yritys on tärkeintä, ilman sitä ollaa kohta kaikki nii sairaita ettei oo hoitajiakaa enää.

[ 12 viestiä | ]