hyvä toimintamalli hyvä toimintamalli
nyt on jännää nyt on jännää
Mars Mars
Karma Karma
kirahvi kirahvi
14 tai 155 pannukakkua 14 tai 155 pannukakkua
mine gusta mine gusta
spurdo borgir spurdo borgir
anna minun juoda :3 anna minun juoda :3
moonshine methanol burning in toyota back pelt moonshine methanol burning in toyota back pelt
PinkiePieSwear - Sunshine and Celery Stalks PinkiePieSwear - Sunshine and Celery Stalks
juutaisen hyviä tuutteja juutaisen hyviä tuutteja
hupsista <:3 hupsista <:3
Nyt tiedät osa 5/5 tälle illalle Nyt tiedät osa 5/5 tälle illalle
Norsu Norsu
auttaa kulkukissaa juomaan auttaa kulkukissaa juomaan
Hönö 50 Hönö 50
Ryssä Ryssä
Lepakkomies Lepakkomies
Ajat muuttuu Ajat muuttuu
musiikin tekemistä musiikin tekemistä
vituttaa kun käy näin vituttaa kun käy näin
Hengailee vaan Hengailee vaan
velho velho
 534 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.06 MB, 1 tiedosto, 31.07.2021 08:48:33
[ + 3 | ]
👑 Katsotuin 31.07.2021.

Riffe ja Saddam

[55487] [tiedosto.jpg] [0.06 MB] [750x726] [] []
tiedosto.jpg

31.07.2021 09:55:34
#485220 [+1] Piilota Suosittele

Saddam oli läjä paskaa mutta silti paras vaihtoehto. Hiekkaihmiset eivät osaa käsitellä tilannetta jossa niillä on vaihtoehtoja. Rautanyrkki on ainoa jolla ne apinat pysyy ruodussa.

31.07.2021 13:33:14
#485256 [+-] Piilota Suosittele

>>485220
paska äijähän se toki oli mutta ei sillä ollu mitään tekemistä al-qaedan, bin ladenin tai wtc tornien räjäytyksen kanssa niinkuin ameriikka antoi ymmärtää. myöskään sillä ei ollu niitä joukkotuhoaseita minkä takia sitä vastaan oli niin tärkeä lähteä sotaan. ja ylimääränen juttu mitä ei ollut niin mitään jatkosuunnitelmaa että mitä sitten kun saddam on poissa, kyllä irakilaiset varmaan ottaa vapauttajat vastaan kukkaseppelein ja hoitaa sen jälkeen asiansa kuntoon itsekseen ja laulaa kumbayaa. mitäpä tapahtuikaan? ISIS, perkele. ja sen mukana pakolaiskriisit ja mitä vielä.

kiitos bush

31.07.2021 18:39:22
#485308 [+-] Piilota Suosittele

>>485256 Terrorismin vastainen sota oli yksi iso öljyreissu jossa herroja ei ihmishenget kiinnostanu. Ei omat eikä vieraat.

Jos Bushin porukka ois halunnu terrorismia vastaan sotia, nii oikeat osoitteet ois ollu saudi-arabia ja dubai. Muttei sopinu plääniin.

31.07.2021 20:53:32
#485387 [+-] Piilota Suosittele

Nato sai aikaan nykysen musulmaanien joukkovaelluksen ihmisten ilmoille. Saddam ja Gaddafi oli molemmat hulluja diktaattoreita, mutta varsinki Gaddaf tajus mitä tulee tapahtumaan jos vahvat johtajat viedään hiekkaväeltä. Sikshän se saikin eurooppalaisilta lahjuksia, että ei päästä niitä apinoita jorpakon yli. Vaan mitenkä sitten, jenkit päänenässä halus pistää paikat paskaksi toisella mantereella ja tässä sitä satoa nyt sitten niitetään. Ja sitten vielä jotku apinat haaveilee Natoon liittymisestä höpöttäen jotaki ryssistä. Ryssä on ryssä vaikka voissa paistais, mutta ei ainakaan ne oo käyneet ympäri planeettaa laittamassa paikkoja paskaksi joiden jälkeiset tuhot saa muut sitten korjailla.
>>485220
>>485265

[ 5 viestiä | ]