Iinekselle kyytiä Iinekselle kyytiä
Miro Miro
"Huumori on defenssi." "Huumori on defenssi."
Olen kieroutunut, tiedän, tiedän Olen kieroutunut, tiedän, tiedän
et tu, brute? et tu, brute?
Ostos-TV Ostos-TV
Läskiys Amerikassa Läskiys Amerikassa
Kauppisen kala juttu Kauppisen kala juttu
Mitä sinä sanoit, neekeriankka?! Mitä sinä sanoit, neekeriankka?!
finnoboo finnoboo
Ei ole mun! Ei ole mun!
Alibi on paras Alibi on paras
Jättiläispunapuuhakkuuta,uitto- ja sahatoimintaa vuodelta 1946 Jättiläispunapuuhakkuuta,uitto- ja sahatoimintaa vuodelta 1946
Ilmeeni kun saan kultajaskasta kultakimpaleen 5x kertoimella Ilmeeni kun saan kultajaskasta kultakimpaleen 5x kertoimella
Matthew & Tepphew - workaholic Matthew & Tepphew - workaholic
riemurasiassa aika ahdasmielinen spämmiboksi riemurasiassa aika ahdasmielinen spämmiboksi
Peppu kipiä Peppu kipiä
Muinaista persialaista viisautta Muinaista persialaista viisautta
Vahdinvaihto Vahdinvaihto
Piilota tuskasi tyylillä Piilota tuskasi tyylillä
Hereillä ja unessa :3 Hereillä ja unessa :3
Newborn thot Newborn thot
Kojida Kojida
Kiitos halla-aho :D Kiitos halla-aho :D
 672 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 21.07.2021 05:20:20
[ + 0 | ]

Kusettajia kusetetaan taas


puhelinhuijarit

21.07.2021 21:13:56
#482470 [+-] Piilota Suosittele

>>482279
No laittasin vaan ku en oo löytäny. Nuo on niitä hittaitten uutisten kannattajia niin kattelen usein 1,25 tai jopa 1,5 vauhdilla. Vituttaa ihimiset jotka ei ossaa puhua normaalilla nopeudella. Samoten vituttaa ne joille pittää jatkuvasti sanua, että puhu helevetti hittaammin. Se on muuten vissiin se 10 minuutin raja jutkutuubin mainoshommista johtuva niin ne ämppää kaikenlaista paskaa kuten "jos tykkäät niin muista tykätä ja semmosta ja tämmöstä ja oho, 10 minsaa tuli täyteen niin nyt saa mainostuloja kiitti moi".

21.07.2021 23:55:44
#482506 [+-] Piilota Suosittele

>>482470
AdBlock? Puhelimella vitutti mainokset ja vieläkin vituttaa musiikin automaattinen keskeytys oisko puolen tunnin kohdalla JOLLET OSTA YOUTUBE PLUSSAA!!! En osta, keskeytän pelin, painan jatka toistoa tms., kuolen ja jatkan peliä.

22.07.2021 00:13:25
#482516 [+-] Piilota Suosittele

>>482506
No nuo blokkerithan jutkutuupia vituttaa niin keksivät nyt sitten, että musiikkiakaan et voi kuunnella, ku nelijän kappaleen välein menee tauolle. Vittuako se niille kuuluu minkälaista musiikkia kuuntelee. Jonku sinfonian keikan ku kuuntelee niin pitää vähän väliä olla räpeltämässä. Sitte saatana vielä tuo, että pittäis muka lähettää niille kuva passista, että uskovat käyttäjän olevan ihiminen. Vitun posket. Ku se tuli ekan kerran eteen niin kävin saman tien hakemassa tommosen FreeTuben. Tiiä vaikka sillä onnistuis se kunnollinen kuuntelukin, mutta ainakin se kiertää ne helevetin ilimotukset iästä. Ei maha moni täyspäinen lähettää jollekki köpöselle nettisivulle sentään passistaan kuvaa ja perkeleestäkö ne varmistais sitten etes, että pitääkö ne tiedot paikkaansa.

https://freetubeapp.io/#download

22.07.2021 03:19:28
#482534 [+-] Piilota Suosittele

>>482516
Taitaa olla puoli tuntia tai yli kun peli kestää yleensä vajaan tunnin. Joskus musiikkikatko on paikallaan, olen melkein kuuro mutta en sokea kun musat on päällä.

Prediction is the key for pro playing. Actually casual drunk playing where you you still manage to kill them all. Even your own team.

[ 5 viestiä | ]