Hessu lopettaa tupakoinnin Hessu lopettaa tupakoinnin
aurajuusto aurajuusto
AEAEAE AEAEAE
moottoriöljyjen vaihtoa moottoriöljyjen vaihtoa
Luolaston pojat Luolaston pojat
lääh puuh lääh puuh
Luolaston pojat Luolaston pojat
Puukkonekru ei luovuta Puukkonekru ei luovuta
Huoria turpaan Huoria turpaan
Saksalainen digimummo Saksalainen digimummo
Hylly pylly Hylly pylly
Saunaan Saunaan
luolasto unohtu luolasto unohtu
Ihanat naiset Ihanat naiset
Spurdot eläintarhassa Spurdot eläintarhassa
Hyvä kokeilu Hyvä kokeilu
Darwin palkintojen jakoa Darwin palkintojen jakoa
nättii saumaa nättii saumaa
Niin hyvää melonia Niin hyvää melonia
niksipirkka niksipirkka
COVID Carl COVID Carl
gender fluit gender fluit
Uudet pöksyt Uudet pöksyt
Vilimejä Vilimejä
 676 näyttökertaa, 5 viestiä, 3.1 MB, 1 tiedosto, 21.07.2021 05:20:20
[ + 0 | ]

Kusettajia kusetetaan taas


puhelinhuijarit

21.07.2021 21:13:56
#482470 [+-] Piilota Suosittele

>>482279
No laittasin vaan ku en oo löytäny. Nuo on niitä hittaitten uutisten kannattajia niin kattelen usein 1,25 tai jopa 1,5 vauhdilla. Vituttaa ihimiset jotka ei ossaa puhua normaalilla nopeudella. Samoten vituttaa ne joille pittää jatkuvasti sanua, että puhu helevetti hittaammin. Se on muuten vissiin se 10 minuutin raja jutkutuubin mainoshommista johtuva niin ne ämppää kaikenlaista paskaa kuten "jos tykkäät niin muista tykätä ja semmosta ja tämmöstä ja oho, 10 minsaa tuli täyteen niin nyt saa mainostuloja kiitti moi".

21.07.2021 23:55:44
#482506 [+-] Piilota Suosittele

>>482470
AdBlock? Puhelimella vitutti mainokset ja vieläkin vituttaa musiikin automaattinen keskeytys oisko puolen tunnin kohdalla JOLLET OSTA YOUTUBE PLUSSAA!!! En osta, keskeytän pelin, painan jatka toistoa tms., kuolen ja jatkan peliä.

22.07.2021 00:13:25
#482516 [+-] Piilota Suosittele

>>482506
No nuo blokkerithan jutkutuupia vituttaa niin keksivät nyt sitten, että musiikkiakaan et voi kuunnella, ku nelijän kappaleen välein menee tauolle. Vittuako se niille kuuluu minkälaista musiikkia kuuntelee. Jonku sinfonian keikan ku kuuntelee niin pitää vähän väliä olla räpeltämässä. Sitte saatana vielä tuo, että pittäis muka lähettää niille kuva passista, että uskovat käyttäjän olevan ihiminen. Vitun posket. Ku se tuli ekan kerran eteen niin kävin saman tien hakemassa tommosen FreeTuben. Tiiä vaikka sillä onnistuis se kunnollinen kuuntelukin, mutta ainakin se kiertää ne helevetin ilimotukset iästä. Ei maha moni täyspäinen lähettää jollekki köpöselle nettisivulle sentään passistaan kuvaa ja perkeleestäkö ne varmistais sitten etes, että pitääkö ne tiedot paikkaansa.

https://freetubeapp.io/#download

22.07.2021 03:19:28
#482534 [+-] Piilota Suosittele

>>482516
Taitaa olla puoli tuntia tai yli kun peli kestää yleensä vajaan tunnin. Joskus musiikkikatko on paikallaan, olen melkein kuuro mutta en sokea kun musat on päällä.

Prediction is the key for pro playing. Actually casual drunk playing where you you still manage to kill them all. Even your own team.

[ 5 viestiä | ]