Paha alemmuuskompleksi Paha alemmuuskompleksi
Misogyniakokoelma Misogyniakokoelma
Jos näet kuvassa jotain epätavallista, saatatolla psykoosissa Jos näet kuvassa jotain epätavallista, saatatolla psykoosissa
Pianisti Lola Astanova Pianisti Lola Astanova
certain vengeance certain vengeance
Bully Bully
proffa puhuu proffa puhuu
cock pils :D cock pils :D
Teline Teline
False Positive - Ache False Positive - Ache
Biisba Henrig :DD ja Lalli :DDDDD Biisba Henrig :DD ja Lalli :DDDDD
Ei vituta t. koiro Ei vituta t. koiro
puolalainen tuhoamisleiri puolalainen tuhoamisleiri
Kuvaotokset #32 Kuvaotokset #32
Kuvaotokset #35 Kuvaotokset #35
Prosessityöskentelyn vaihtoehdot Prosessityöskentelyn vaihtoehdot
Tupen rapinat Tupen rapinat
Party hard :D Party hard :D
Pakko homoilla Pakko homoilla
Meidät nähdään! Meidät nähdään!
Pyörivä bendele :3 Pyörivä bendele :3
Google haku - Muna (tä?) Google haku - Muna (tä?)
Yuri Yuri
autismia autismia
 496 näyttökertaa, 4 viestiä, 0.18 MB, 1 tiedosto, 16.07.2021 08:31:10
[ + 4 - | ]

Yhy nälkä valkoisen miehen vika! Yhy nälkä valkoinen mies auta m

[55209] [tiedosto.jpg] [0.18 MB] [700x836] [] []
tiedosto.jpg

16.07.2021 18:48:37
#480646 [+1] Piilota Suosittele

>>480463
Zimbabwe case on kyllä ehkä paras mikä näyttää kuinka vitun tyhmiä neekerit on ja tarvitsee valkoiset huolehtimaan ettei tapa itteään.

18.07.2021 02:09:31 | 02:10:33
#481276 [+1] Piilota Suosittele

On ne neekerit jänniä. Ennen valakosia ne söi toisiaan ja soti koko ajan sekä pelas potkupalloa irti leikatuilla sikiöillä tai päillä jos ei muuta löytäneet. Sitten tuli ihimiset paikan päälle ja pisti apinat ruotuun. Neekerit suuttu, joten ihimiset lähti pois. Nyt sitten on taas sama meininki ku 400 vuotta sitten, mutta on jo opittu tykkäämään ilmasista asioista kuten sähköstä ja ruoasta. Pittäis heti saaha ihmiset takas jeesaamaan ja sitten taas vaihteeksi mellakoidaan.

ps. Oli aikonaan joku haastatteluohojelma missä kysyttiin apartheidin jäläkeisenä aikana lukemaan oppineelta neekeriltä, että mikä on nyt fiilinki. Sano, että vaikka apartheid ei ollu hyvää aikaa niin sillon sentään oli asiat paremmin.

[ 4 viestiä | ]