Taideteos Taideteos
Ismosta on moneksi Ismosta on moneksi
pitkä viikko pitkä viikko
Vituixmän Vituixmän
Ylibörh :3 Ylibörh :3
50v myöhemmin 50v myöhemmin
bleed bleed
ewww ewww
amerimutt amerimutt
Justice Justice
impossibru impossibru
Onnea Onnea
Söin kaikki sun makkarat saatana Söin kaikki sun makkarat saatana
Luuli että saa auton mutta saikin yodan Luuli että saa auton mutta saikin yodan
Rasmuslaiset taas vauhdissa :D:D Rasmuslaiset taas vauhdissa :D:D
Taitaa jäädä verot maksamatta Taitaa jäädä verot maksamatta
kukko aamu-uinnilla kukko aamu-uinnilla
BURN BURN
Counter suprais buttseks Counter suprais buttseks
Daruden euroviisu biisi Daruden euroviisu biisi
askartelin mikille pop-filtterin askartelin mikille pop-filtterin
Kissa haistaa jalkahikeä Kissa haistaa jalkahikeä
Rocco panee Rocco panee
Oikeaoppinen reaktio Oikeaoppinen reaktio
 508 näyttökertaa, 5 viestiä, 0.21 MB, 1 tiedosto, 09.07.2021 08:02:42
[ + 6 - | ]

Rasmuslaisten ulinaa kun somali pakkopalautettiin ;DDDD

[55037] [tiedosto.png] [0.21 MB] [1080x932] [] []
tiedosto.png

09.07.2021 10:56:00
#478625 [+-] Piilota Suosittele

Kiesus, katsoisi sen somalin rikoslistaa. Oikeasti ihan hirveä kaveri.

Pitää olla ihan todella suuressa psykoosissa ja mukana kultissa, että lähtee puolustelemaan kaveria tai haluaa sellaisen pitää täällä ja maksaa seuraavienkin rötösten kustannuksia.

Tuntuu siltä, että nämä rasmuslaiset lähtisivät milloin tahansa Daavidin Oksa -kaltaiseen kulttiin.

09.07.2021 21:14:47 | 21:15:06
#478737 [+1] Piilota Suosittele

suomalainen yhteiskunta on, tai sen pitäisi olla, etupäässä suomen kansalaisia varten. tämä koskee myös rikollisia suomen kansalaisia, sekä kotimaassa että ulkomailla. ei kukaan sano etteivät nämä olisi ongelma, mutta ne ovat nimenomaan suomen ongelma. ei ole muuta paikkaa jolle heidät voisi vastuuttaa. jos suomen kansalainen palautetaan rangaistuksen suoritettuaan ulkomailta tänne, ei meillä ole muuta vaihtoehtoa kuin ottaa hänet vastaan. ulkoministeri saattaa jopa ehdointahdoin junailla paluukuljetuksen yhteiskunnan laskuun vaikka olisit terroristi. koska suomen kansalaisena olet suomen ongelma, eikä sinusta voida irtisanoutua.

samaten jos jonkun toisen valtion kansalainen perseilee täälä raivokkaasti, hän olkoon tämän toisen valtion ongelma.

10.07.2021 05:27:36
#478815 [+1] Piilota Suosittele

Olla neekeri. Syntyä suomessa neekereille jotka ei hakea kansalaisuus. Tehdä rikos joka hetki kun olla vapaana. Puhua emon kielenä somali. Tulla karkotetuksi Somaliaan. Ainu mätä asia tässä oli se, että nekrun annettiin reuhata täällä nuin pitkään.

[ 5 viestiä | ]